Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b6 Avant 1.9 TDI AVF 182Km/370nm Czarnula by MilUl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, kamil-vag napisał:

Jest, jest ;) ja mam nawet to w polówce, za***ista sprawa, szybko ciepełko leci, tylko na krótkich odcinkach może aku bardziej rozładowywać...

no ja akurat latam narazie krótkie odcinki (10km), ale aku mam nowe także nie powinno być problemów.W jakiej polowce ? 1.4 tdi 9N ?

 

18 minut temu, Sentec napisał:

z wylaczonym econ czyli palacą się lampką na econ czy nie?:D

paląca się lampka = włączony econ (tak dwa lata latam w zime), ma być wyłączony.

Edytowane przez MilUl

Opublikowano
17 minut temu, MilUl napisał:

W jakiej polowce ? 1.4 tdi 9N ?

Dokładnie 9N3 czyli ten lift ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mała zapowiedz co się szykuję : ]

48406393_704183206647993_1425964743255916544_n.jpg

 

Wpadły dwa końcowe z 2.0 tfsi, bo było już za cicho :]

48377515_376672883107008_4543756562270781440_n.jpg

 

Opublikowano

Szukałem ostatnio takiego kolektora :P bez powodzenia hehe... Także graty za zdobycie ;)

Opublikowano

końcowe z tfsi są przelotowe ?

jak je wspawasz to podrzuć filmik :)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 23.12.2018 o 11:46, kamil-vag napisał:

Szukałem ostatnio takiego kolektora :P bez powodzenia hehe... Także graty za zdobycie ;)

No powiem Ci dobry miesiąc szukałem xD, silniki były, ale bez kolektorów już xD

W dniu 24.12.2018 o 14:05, koziol992 napisał:

końcowe z tfsi są przelotowe ?

jak je wspawasz to podrzuć filmik :)

Tak końcowe z tfsi są przelotowe. Są już na miejscu i mają się dobrze :).  Dopiero od 3 biegu słychać pod obciązeniem :), własnie zrobiłem ponad 1000km także jest spoko :), zastanawiam się jak jak w benzyniakach jeździcie na przelocie w długie trasy przecież jest głośniej 2 razy niż w tdi xD. Co do filmiku to prześle w wolnej chwili :).

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolektor gotowy tylko czeka teraz na montaż :)

49739157_300838680567983_4465477132578979840_n.jpg

Dzięki jeszcze raz za dobra robotę @danielstol :) !

 

 

 

 

 

Opublikowano

Takie tuby powinny być fabrycznie montowane :P Każdy cylinder by miał z czego po równo ssać :P to już nawet w 1.8T ten kolektor jest większy niż w 1.9 TDI ?

 

Opublikowano

Ostatnio widziałem na jakiejś grupie FB gość takie przerobione sprzedawał po 400zł ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolektor już na swoim miejscu:

51648898_250105819243935_536476664066998272_n.jpg

51658838_582147385634036_3696161585497112576_n.jpg

 

Mały pakiecik:

51798048_323581894939833_1505888655795814400_n.jpg

Opublikowano

No faaaaajny ten kolektor :) 

 Tylko jak Koj@ak mnie uświadomił, że do tych 200KM trochę zbędny zabieg to odpuściłem poszukiwania :P

Plusy na pewno będą, sam fakt, że każdy cylinder ma z czego równo ssać...

 

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, kamil-vag napisał:

No faaaaajny ten kolektor :) 

 Tylko jak Koj@ak mnie uświadomił, że do tych 200KM trochę zbędny zabieg to odpuściłem poszukiwania :P

Plusy na pewno będą, sam fakt, że każdy cylinder ma z czego równo ssać...

 

Powiem Ci, że czuję dużą różnice, nie ma co porównywać do ori :). Kolektor przygotowany już pod dalsze plany FIMIC, wtryski, trubo :). Po drugie o rzeczach typu EGRY jeśli ktoś by próbował to można zapomnieć, bo tam nie ma miejsca na ten szit i tak musiałem wycinać śrubę i szlifować flanszę egr od wydechowego, bo inaczej bym nie upchał :).

Opublikowano

Kto Ci robił ten kolektor ?

EGR out, A co z klapą gaszaca?

Zamierzam w marcu wrzucić gtb2056 i teraz pytanie czy od razu taki kolektor pakować czy później ?

Opublikowano
7 minut temu, kamil-vag napisał:

Klapa jest, widać na zdjęciu :P

Już widzę ?

poszlo PW

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.