Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 S4 B8 3.0Tdi+++

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie mierzyłem i raczej tego nie sprawdzę bo przed nastepnym pomiarem mam zamiar zmienić turbo ale dźwięk na niskich obrotach fajny [emoji6]

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Właśnie głównie pod kontem dźwięku pytam, bo przyrostu mocy po samym stożku bym się nie spodziewał :-)
Mówisz że jest różnica? Na wyższych obrotach też?
Video pewnie nie masz z porównania? Albo chociaż z efektem?

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Wcześniej nie nagrywałem, teraz mogę ale nie wiem czy z telefonu będzie cos słychać :| na wysokich nie wiem bo potem już wydech bardziej słyszę [emoji6]

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A na niskich jak się zmienił?

 

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

Więcej basu pod maską słychać, przynajmniej tak mi się wydaję...

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Zderzak wymalowany, grill na miejscu a w wolnym czasie przerobiłem kratki s-line tak aby przynajmniej w jakimś stopniu pasowały do grilla [emoji6]d1ed869a42a85eb9d9473bf73db42151.jpg

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka



Wywaliles radar żeby wstawić te kratki? Daj znaczek troszkę niżej to będzie bajka.
Opublikowano
  • Autor

Wywaliłem bo i tak coś nie działało ale jeszcze nie udało mi się zmienić kodowania, znaczek zawsze można zmienić, teraz jest bez tego mocowania które jest w zestawie

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Wywaliłem bo i tak coś nie działało ale jeszcze nie udało mi się zmienić kodowania, znaczek zawsze można zmienić, teraz jest bez tego mocowania które jest w zestawie

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka



Ile chcesz za graty od radaru?
Opublikowano
  • Autor

Nie chce mi przyjąć kodowania w silniku na zwykly tempomat, poza tym tylko radar mi przeszkadza i kratka od radaru leży w garażu, nie wiem czego mogę się jeszcze pozbyć bez szkody dla reszty układów...

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Może zacznij pierw od wykodowania go z 07 Head Control, później z Gateway i na końcu z ECU. Co do gratów to potrzebny by był sam radar z mocowaniami, kratka i manetki pod ACC. Te ostatnie możemy się wymienić. Ja dam Ci zwykle pod tempomat a ty mi twoje [emoji3]

 

 

Opublikowano
  • Autor

Właśnie wszystko się udało tylko przy ECU wywala błąd [emoji17] musze jeszcze raz cały temat przeglądnąć i może znajdę rozwiązanie. Jak się uda to przemyśle sprawę. [emoji6]

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

a zastanawiałeś się nad wyrzuceniem tłumika z dolotu?

Opublikowano
  • Autor

Chodzi Ci o ten kawalek z dziurkami wewnatrz przy turbo? Musze się temu przyjrzeć bo nawet o tym nie myślałem i nie wiem czym to zastąpić

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

no dokładnie o to... myslałem jakby to po prostu wyciąć ze środka

Opublikowano
  • Autor

Namówiłeś mnie, godzina dłubania i wyszło, dzwiek nagrałem, postaram się wrzucić później, może turbo bardziej słychać [emoji6]1ee6db681ab5f0cd3249972203484d86.jpg

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wydlubales ze środka ta perforacje?

Opublikowano
  • Autor

Wyłamałem śrubokrętem i dremelem trochę bo to twardy plastik

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Wyłamałem śrubokrętem i dremelem trochę bo to twardy plastik

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka



No to możesz to jebnac w śmietnik. W układzie dolotowym chodzi o to aby takich komór stwarzających zawirowania powietrza jak ta która stworzyłeś było jak naj mniej. Powietrze zamiast łatwiej trafiać do turbiny dodatkowo się zawirowywuje i powoduje osłabienie przepływu.
Opublikowano
  • Autor

Spokojnie, jak sa te otwory to pod spodem są poprzeczki i to tez blokuje przeplyw...za jakiś miesiąc zmieniam turbo i ten dolot będę przerabiał na większy [emoji5]

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Otwory pod spodem są po to aby wyciszyć szmery zasysanego powietrza. Powietrze które w nie wpada nie zaburza przepływu tak jak w twoim przypadku. Ten kawałek dolotu wywala się całkowicie i spawa z kwasiaka na dużej średnicy, wtedy ma to jakiś sens.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.