Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T ANB prośba o ocenę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Ostatnio wymieniłem turbosprężarkę na nową bo moja stara piła olej szklankami, przy okazji wybiłem środek z katalizatora i pozbyłem się tłumika środkowego, ogarnąłem sobie szczelność dolotu i chciałbym się jeszcze upewnić czy z sondą, przepływomierzem i z doładowaniem jest wszystko w porządku.

 

Logi do oceny:

http://vaglog.com/log-003_115_033_Ig1atG.html

 

Dodam, że po ogarnięciu szczelności korekcja długoterminowa wynosi 0% a co do pierwszej sondy to sporadycznie pojawia mi się błąd:

17521 - Oxygen (Lambda) Sensor: B1 S1: Internal Resistance too High

P1113 - 35-10 - - - Intermittent

Wtyczkę przeczyściłem, w kanale 30 w polu 1, kiedy bym nie zajrzał 111. Dodam, że sonda za katem martwa ale ona chyba nie ma wpływu na pracę silnika.

 

Oceńcie koledzy czy samochód w miarę ogarnięty i można jechać na program, czy nie robić sobie wstydu i jeszcze się trochę przyłożyć ?

 

Opublikowano
  • Autor

Nikt nic nie powie ?

Opublikowano

Zrob jeszcze kanaly 002, 020 i 118

Opublikowano

Logi na pb? Turbo wstaje super, sonda działa, przepływka mogłaby więcej pokazywać.

Opublikowano
  • Autor

Jutro zrobie jeszcze te kanaly 002, 020, 118.

Logi na Pb.

Z tym przepływomierzem też sie tak zastanawiałem. U innych jak zaglądałem na logi bylo troszkę więcej przy 6000 obr/min niz u mnie, powiedzmy niewiele więcej ale coś koło 130g/s. 

Kiedyś nawet podmienialem przeplywke tylko ze z AWT i chyba ona nie pasuje do mnie bo wartości były jeszcze niższe.

Opublikowano
  • Autor

Kanały 002+020        http://vaglog.com/log-002_020_749B1.html

Kanał 118 (nie zauważyłem że sam się robi)   http://vaglog.com/log-118_h29LExQ.html

Ogólnie to jakoś mało ta przepływka pokazuje, jakieś 15 g/s za mało.

 

Wydaje mi się, że jakoś słabo to moje 1.8T jedzie dlatego te logi i pytanie o nie. Może się już przyzwyczaiłem i czas na program ale nie wiem.

Edytowane przez NoWay

Opublikowano

Ano przeplyw troche za maly. Powinno byc 125g/s przy 5400rpm. 

Nowa przeplywka Bosh ~400zl. Ale czy wymiana pomoze - gwarancji nie ma ^^

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.