Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moje zastała audi problem


sonys311

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem dość początkujący posiadacz audi mam je pół roku w sumie w 2 miechy jeżdżę bo za granicę jeżdżę innym gdy ostatnio przyjechałem do Polski moje audi zaczęło wywołać jakiś błąd otóż gdy naciskam na pedał hamulca zaczyna puszczać na 2sekundy piszczenie  i coś mi pokazuje na fisie tylko że ekran mam zalany i nie wiem o co chodzi jakiś błąd czy coś po każdym odpaleniu audi tak mam gdy nscisne na hamulec po czym później już nie piszczy ale na fisie dalej pisze tylko za cholerę nie umiem tego przeczytać z Tąd moja proźba czy ktoś nie miał podobnie że swoim audi pod spodem zamieszczam zdjecie

20170644919_crop_640x640.jpg

 

*Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.->Nowicjusz
Zapraszam również tu ->Regulamin
Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Moje Audi - W tym dziale możesz pochwalić się swoim autem." - temat przeniesiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom plynu hamulcowego do obczajenia,jak masz kontrole zuzycia klockow to tez oblukaj czy jest ok tzn czy klocek jest gruby ale czesto jest tak ze klocek ok a kabelek przerwany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wyświetla Ci się niski poziom płynu hamulcowego.... Zresztą nic nie rozumiem z tego co napisałeś. Postaw czasem kropkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak! Kolega wyżej ma rację. Ale masz wzrok :D teraz też to widzę, ale dopiero jak się przyjrzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...