Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Licznik w A4 B5 i jego naprawa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Czy ktoś wie, gdzie we Wrocławiu naprawiają liczniki. Padł mi prędkościomierz, kilometry lecą, nie działa też automatyczne ustawianie daty i godziny.

Może to jakaś błahostka? Może ktoś miał podobny problem?

Dzięki za pomoc.

Opublikowano

Mi też ostatnio nie działa automatyczne ustawienie daty i godziny. Może coś we Wrocławiu sygnału radiowego nie ma?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Ja mam troszkę inny przypadek tzn obrotomierz działa tylko predkościomierz mierzy płynnie prędkość do max 70 km/h po czym sie zatrzymuje, wymieniłem impulsator przy skrzyni i dalej to samo, dodam że na klimatromiku pokazuje podebne wartości prędkości co do licznika (-10% standart).

Może ktoś pomóc w tym przypadku

z góry dzieki

Opublikowano

Witam,

Jak komuś nie działa prędkościomierz lub coś innego w liczniku mogę podać namiary (gg 3597143) na elektryka w Legnicy. Byłem ostatnio naprawić właśnie prędkościomierz, zajęło mu to ok. 30 min i naprawa kosztowała 150 zł. We Wrocławiu chcieli od 300 zł i miałem zostawić autko tylko na 3 dni :) Co do automatycznego ustawiania daty to niestety nic nie mógł elektryk poradzić. Szczerze powiedziawszy to trochę był zdziwiony, że coś takiego jest :) no cóż nie da się wszystkiego wiedzieć ;) Może ktoś z kolegów wie skąd ten problem?

Opublikowano

Ja mam inny problem licznik Jager 1/2 fis wszystko pięknie działa, tylko rano jak jest wilgotno czyli tak jak teraz po włączeniu stacyjki na liczniku zaczyna się dyskotek wszystkie wskazówki skaczą sobie jak chcą kontrolki tak samo migają po kilku minutach licznik zaczyna działać poprawnie rozbierałem go ale żadnych zimnych lutów nie widziałem a pozatym wykonany w technologi smd i led tak więc wszystki malutkie jakby ktoś coś poradził to byłbym wdzięczny i drugie pytanie czy po wymianie procesora nieszczszęsnego motorolli oprócz wsadu trzeba go jeszcze programować?? Pozdrawiam

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam, General mozesz jeszcze raz wrzucic foty ktora diode trzeba wymienic. zaznacz ja jakos na foto bo mam ten problem co ty tylko nie wiem jaka to dioda ba sa tu 3 obok siebie.

Opublikowano

Ja miałem tą samą usterkę i przelutowanie diody nie pomogło. Kupiłem angielski licznik za 50 zł i przelutowałem z niego cały silniczek krokowy zapsutej wskazówki tak jak inni forumowicze mi podpowiadali i naprawione. Także jeśli dioda nie pomoże spróbuj z tym silniczkiem.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Moim zdaniem nie warto rzeźbić. U mnie też były identyczne objawy. Kupiłem kompletny licznik z anglika, zdjąłem wskazówki od prędkościomierza i wskaźnika paliwa - przełożyłem tarczę prędkościomierza od swojego i wszystko działa jak należy. W dodatku w nowym mam dodatkowy wskaźnik ładowania aku i działa bzyczek od świateł.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie a moze powiecie mi ile jest wszystkich żaróweczek do podświetlenia licznika ? Wskazówki mają osobne żarówki ?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

dlaczego te zdjecia na fotosiky sie nie pokazuja?

moglbys to sprawdzic?

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

odświeżcie zdjęcia jak to wygląda! :hi: u mnie nie chodzi prędkościomierz , drga po przekręceniu zapłonu minimalnie do góry , ale nie pokazuje prędkości , posiadam Fis ale bez klimy ? od czego zacząć , kostki od skrzyni odpiąłem wyczyściłem , ale nic , cisza wszystko chodzi prócz prędkościomierza! :hi:

Opublikowano

u mnie nie chodzi prędkościomierz , drga po przekręceniu zapłonu minimalnie do góry , ale nie pokazuje prędkości , posiadam Fis ale bez klimy ? od czego zacząć , kostki od skrzyni odpiąłem wyczyściłem , ale nic , cisza wszystko chodzi prócz prędkościomierza!

Problem tkwi w samych zegarach. Możesz się bawić z tym, jeśli masz trochę samozaparcia i obycia z lutownicą. W innym przypadku - szukaj nowych zegarów.

Opublikowano

lutas ale od czego zacząć , aby ten problem rozwiązać , tak jak napisał General ?[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 12:52_________________________________________________może ktoś odświerzyć zdjęcia ? :confused4:

Opublikowano

Kamil widze że jesteś z łódzkiego tak jak ja. Jakbyś chciał to moge ci dać mój stary angielski licznik z ktorego wylutowywałem silniczek krokowy od obrotomierza (o ile dobrze pamietam bo to dawno bylo) i przelutowałem do swojego. U mnie pomogło i zegary smigają do dnia dzisiejszego. Co prawda ty masz 1,8 i z FIS-em ale może sam licznik i te silniczki beda takie same. Jak cos pisz na priv-a. Podjedziesz, pokarze ci co i jak ja zrobiłem i popróbujesz u siebie a jesli sie nie uda to pozostaje wymiana zegarow na nowe. Pozdro

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Szkoda, że te foty nie działają, walczę z moim licznikiem od 2 dni i d***. Niby wszystko widać na tej płycie, ale chciałbym mieć pewność co wymienić...Pomocy!!

Dodam, że zbadałem miernikiem podejrzany element i w jedną stronę pokazało wartości, natomiast przykładając kable miernika odwrotnie już nie, podobnie na innych elementach na płycie o tym wyglądzie...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam Serdecznie. Mam małe pytanko do założyciela czy są jakieś sprecyzowane parametry diody cy po prostu "6A4- 6A-400V" ??

Opublikowano

Kurde, tyle szukałem rozwiązania mojego problemu i okazało sie że wystarczyło zajrzeć do działu "Zrób to sam". Wszystko fajnie, ale jest jedno, ale, przydały by sie fotki bo bez nich trochu ciężko.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

koledzy prawdziwy fachman od liczników Audi jest w Poznaniu i naprawdę zna sie na rzeczy mój zegar był u 2 fachowców i ciagle to samo czyli po jakims czasie błedne wskazania temp.i paliwa naprawa u niego kosztowała mnie 300zł wymienił procesor na nowy i teraz mam świety spokój a to link moze sie komus przyda

www.elektronic-serwis.pl

Opublikowano

To trochę drogo,prawie jak zakup nowego licznika i wgranie wsadu.

Opublikowano

Witam, czytam tutaj fachowe porady. Może i mnie ktoś podpowie. Rozbierałem licznik do wymiany brzęczyka nie wyłączonych świateł i natrafiłem na dziwne podłączenie kontrolki grzania świec. Myślę, że nie jest to stan fabryczny tylko przez kogoś naprawiane. Jest przylutowana do dwóch przewodów i osadzona w płycie licznika. Chciałbym wrócić do stanu pierwotnego aby była zasilana z styków na płycie ale nie orientuję się jak to zrobić. Żarówka zapala się i gaśnie chyba prawidłowo.

DSCF7901.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.