Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Brak połączenia ze wszystkim


Kiechu

Rekomendowane odpowiedzi

niestety mój mechanik nie może sie połączyć swoim vagiem do mojego samochodu. próbował wszystkiego i za każdym razem wyświetla "brak połączenia diagnostycznego" albo coś podobnego. Dodam że samochód był naprawiany i długo stał z wyjętym silnikiem. Jest to 1.9TDI 110KM automat. Próbował się połączyć z przekręconym kluczykiem, zapalonym zgaszonym silnikiem, wszystkie kombinacje, próba łączenia się z komputer pod siedzeniem kierowcy. Jeśli macie jakieś propozycje to dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku podstawowa diagnoza czy są poprawne napięcia(4,5 masa 7 linia K , 16 +12) na gnieździe diagnostycznym. Następnie można się próbować wpinać w linie diagnostyczne bezpośrednio przy module badanym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie u mnie ten sam problem (opcją szukaj niczego nie znalazłem dlatego piszę) test portu com wychodzi ok, test kompatybilności OBD II wychodzi OK, a nie mogę połączyć się z żadnym sterownikiem (wcześniej łączyłem się bez problemu) proszę pilnie w miarę możliwości i znajomości tematu o koleżeńską porade.... :wallbash::mysli::wallbash::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie u mnie ten sam problem (opcją szukaj niczego nie znalazłem dlatego piszę) test portu com wychodzi ok, test kompatybilności OBD II wychodzi OK, a nie mogę połączyć się z żadnym sterownikiem (wcześniej łączyłem się bez problemu) proszę pilnie w miarę możliwości i znajomości tematu o koleżeńską porade.... :wallbash::mysli::wallbash::mysli:

jak wczesniej laczyles sie Ok to albo wywali sie fejs albo bezpiecznik ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...