Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Avf Gtb2056v

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym się pochwalić moim wykresem.

Model Auta : Audi A4 B6
Rodzaj Silnika : 1,9 TDI AVF
Modyfikacje silnika : 
- Turbosprężarka GTB2056 by Fiodor
- Pompowtryskiwacze HF50 by Cobreti
- FMIC
- MAP 4 bary
- EGR, MAF out
- Sprzegło BRD
Chiptuning  by Jarol 

19055819_1895031177418380_5515572680242243362_o.jpg

Opublikowano

Bardzo ładny wynik :-) Moment rozłożony płasko , 400Nm przy 2000 obr , tylko pogratulować modów ;-) 

Edytowane przez danielstol

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

fiu fiu,niezle,sprzeglo daje rade?

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tak daje bez problemów nowy komplet od BRD

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Coś więcej się da z tego setupu wyciągnąć? Znaczy ograniczeniem było turbo czy wtryski? Bo mam tą samą turbinę i zastanawiam się teraz nad wtryskami jakie zapodać, bo na al-kach wyszło 214/400 :/

Opublikowano
W dniu 9.11.2017 o 11:18, szafa napisał:

Coś więcej się da z tego setupu wyciągnąć? Znaczy ograniczeniem było turbo czy wtryski? Bo mam tą samą turbinę i zastanawiam się teraz nad wtryskami jakie zapodać, bo na al-kach wyszło 214/400 :/

Mysle ze ten wynik z pierwszego postu to bezpieczna granica zarowno dla turbo jak i dla wtryskow, na HF50-tkach duzo wiecej nie ugrasz niż kolega tutaj.

Na Twoim miejscu bedac teraz na seryjnych AL'kach, nie majac w planach zmieniac Turbo na inne wrzucil bym 80-tki (zeby sie nie meczyly zbytnio)

Tutaj troche danych o wydajnosci wtrysków:

Firad +50% - 260bhp

Firad +80% - 300bhp

Firad +100% - 315bhp

Firad +120% - 330bhp

Firad +160% - 350+bhp

To orientacyjne dane z darkside development.

 

image.jpeg

Opublikowano

Dzieki, wlasnie tak myslalem zeby zapodac 80-tki ale chcialem jeszcze potwierdzenia ;) wkrotce pochwale sie wynikami :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Bede zmieniać turbo na gtb2060vklr jak by ktos chcial to moje moge sprzedac za 1400zł

Opublikowano
  • Autor

w pozniejszym czasie tez moje hf50% beda na sprzedazż

Opublikowano
  • Autor

16601646_594739747392275_5723018808860940328_o.jpg

16602032_594739314058985_1993047073777151297_o.jpg

Opublikowano
6 godzin temu, Pudlik napisał:

Bede zmieniać turbo na gtb2060vklr jak by ktos chcial to moje moge sprzedac za 1400zł

JAk tak grubo to moze od razu 2260vklr, a co do wtryskow, sprwadz najpierw Diesiel Servis Nadarzyn maja jakas nowa metode ze na seryjnych AL'kach robia po 260-270 to i moze z 50-tek by zrobili cos do 300 :)

Opublikowano
  • Autor

nie chce 2260vklr lepsza była by już gtd2060vz nad którą też myśle.

ale dzięki za sugestie co do wtrysków

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu ‎2018‎-‎02‎-‎28 o 11:08, Pudlik napisał:

nie chce 2260vklr lepsza była by już gtd2060vz nad którą też myśle.

ale dzięki za sugestie co do wtrysków

GTB2260vkrl to juz stare turbo, GTB2060vkrl z wirnikiem billet ma podobna wydajność i dużo lepszy dół i reakcje.

 

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Jarek 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

powiedz mi kolego jak sprzęgło, seryjne brd i nie ma problemu ze drżeniem przy obciążeniu ?

Zrobiłem a6 c5 allroad na silniku 1.9 AHH 90KM z seryjną pompą 11, wtryski 230, turbo duże nie pamiętam oznaczenia ale z 3.5 litrowego mercedesa na ceramicznych łożyskach (jakby było potrzebne oznaczenie to skołuję bo chłopak co mi robił program ma takie samo w alfie), duży intercooler, sprzęgło jednomas do niego dorobiony docisk od 2.5 tdi 180KM, tarcza nabita keflarem

nie zakładałem dwumasy bo obawiałem się właśnie tego drżenia 

napisz czy u ciebie jest ok bo widzę że też masz quattro, jeśli tak to będę musiał zmienić bo u mnie jest denerwujące drżenie poniżej 2000 obrotów

poniżej wykres

wykres.pdf

Opublikowano

moment obrotowy mógłby być większy ale jest obawa że korby nie wytrzymają

Opublikowano

Jak z Merca 3.5 na kulkach to pewnie GTB2060VKLR takie jak wkładałem u mnie .

Opublikowano

całkiem możliwe, u ciebie też tak pięknie wstaje z dołu?

i jakie masz sprzęgło?

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Jakieś zmiany ? ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.