Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wariuje wskaźnik temperatury


Melman1980

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zauważyłem, że zaczął mi wariować wskaźnik temperatury.  Zachowuje się dość specyficznie, raz wskazuje 90 stopni raz po nagrzaniu silnika nawet nie drgnie,. Obawiam się ze z tego powodu i wentylator wariuje razem z nim. Wadliwy czujnik temperatury? Jesli tak jak go wymienić i ewentualnie poproszę o podanie dokładnego numeru tego czujnika. Z góry dziekuję za pomoc

AUDI A4 2002 ALT

Edytowane przez Melman1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik lub termostat wadliwy. Zaczął bym od wymiany czujnika zobacz jaki masz kolor będziesz wiedział jaki kupić są zielone i niebieskie chyba że jeszcze inny występuje. Znajduje się niedaleko katalizatora w bloku silnika z tyłu musisz spojrzeć jest zabezpieczony plastikową zawleczką.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Czujnik wymieniony na zielony. Jak ręką odjął :) Dzieki wszystkim. Panowie jeszcze jedno pytanko miał ktoś problem z odkreceniem śrubek z maskownicy zarowek do oświetlenie tablicy rejestracyjnej. Sparciałe nie mogę za nic odkręcić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te małe śrubki ciężki temat. Ja u siebie wyjąłem całą blende i w imadle wykręcałem aż się udało. Śrubki do wymiany oczywiście po wykreceniu. Mały śrubokręt i dużo cierpliwości :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zdjąć tapicerkę klapy kilka torxów i zaczepow. Blenda na 3 srubkach się trzyma będzie widać. Poszukaj na forum gdzieś było opisywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29 czerwca 2017 o 20:04, Melman1980 napisał:

Panowie jeszcze jedno pytanko miał ktoś problem z odkreceniem śrubek z maskownicy zarowek do oświetlenie tablicy rejestracyjnej. Sparciałe nie mogę za nic odkręcić :(

Ja też odkręcałem te śrubki i poszło bardzo łatwo ?

może w B7 jakieś lepsze dawali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...