Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8t BFB 193HP 4900rpm-Max Problem, pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 minuty temu, Adamoo17 napisał:


no wlasnie z vaga nic nie pokazuje mam wersje 3.11 moze dlatego

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

zainstaluj vcds lite 1.2 z chomika i sprawdz vag jest stary vcds nowszy

Opublikowano
  • Autor
zainstaluj vcds lite 1.2 z chomika i sprawdz vag jest stary vcds nowszy

ok po robocie ogarne i dam znac

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Odłacz sterownik lpg od linii k to pewnie zacznie coś pokazywać.

Opublikowano

zobacz jeszcze zaworek zwrotny odmy pod kolektorem i ogólnie szczelność układu bo jakis błąd od wolnych obrotów jest

Opublikowano
  • Autor
Odłacz sterownik lpg od linii k to pewnie zacznie coś pokazywać.

o Paaanie tylko jak to sie robi :)?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
zobacz jeszcze zaworek zwrotny odmy pod kolektorem i ogólnie szczelność układu bo jakis błąd od wolnych obrotów jest

zaworek wymienialem z rok temu. dzisiaj cewke wymienilem bo siadala 2 miesieczna beru

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

cz

2 minuty temu, Adamoo17 napisał:


o Paaanie tylko jak to sie robi :)?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

możesz sie połączyc w  trybie benzyna ale jak pisałeś że sie łączy ale kodów nie ma to dziwne jak lpg wpięte w obd to sie nie łaczy ze sterownikiem silnika wcale a odpiąć lpg to od kostki obd z tyłu obetnij dolutowany przewód

Opublikowano
  • Autor
cz
możesz sie połączyc w  trybie benzyna ale jak pisałeś że sie łączy ale kodów nie ma to dziwne jak lpg wpięte w obd to sie nie łaczy ze sterownikiem silnika wcale a odpiąć lpg to od kostki obd z tyłu obetnij dolutowany przewód

czytalo bledy cewki misfire i inne nie czytalo tylko tego od napinacza

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

 

5 minut temu, Adamoo17 napisał:


o Paaanie tylko jak to sie robi :)?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Trzeba poszukać w którym miejscu kabel obd od lpg łaczy się z wiązka auta nie wiem gdzie łączył to , albo zapytać gazownika który to montował.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Powyżej 5k rpm przepływ praktycznie stoi w miejscu, a doładowanie faluje razem z N75.  

Zastanawia mnie tylko jedno. Adamoo nic nie wspominał, że robił coś z turbo. Jeżeli tam ciągle jest seryjne K03, to ja się nie dziwię, że powyżej 5k nic się nie dzieje, skoro jest tam ciśnienie chwilami dochodzące do 1.4bara, gdzie ta mała turbinka już dawno jest zapchana i tylko robi za grzałkę. Mogę się mylić, ale wygląda mi to na bezmyślne dokoksowanie doładowania i kompletne olanie zapłonu :P.

Opublikowano
  • Autor
Powyżej 5k rpm przepływ praktycznie stoi w miejscu, a doładowanie faluje razem z N75.  
Zastanawia mnie tylko jedno. Adamoo nic nie wspominał, że robił coś z turbo. Jeżeli tam ciągle jest seryjne K03, to ja się nie dziwię, że powyżej 5k nic się nie dzieje, skoro jest tam ciśnienie chwilami dochodzące do 1.4bara, gdzie ta mała turbinka już dawno jest zapchana i tylko robi za grzałkę. Mogę się mylić, ale wygląda mi to na bezmyślne dokoksowanie doładowania i kompletne olanie zapłonu :P.

z tego co mowil tuner to niby wiekszy wirnik wsadzony jest... ale szczegolow nieznam

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To zapytaj go o szczegóły :D.

Opublikowano
  • Autor
To zapytaj go o szczegóły :D.

z tego co pamietam to wdpomnial cos o wirniku z ko3s... rozwiercaniu muszli... hybrydy itp itd :) niewiem czy to co na foto cos wnosi824531bb80f81a4183945ad40aa79028.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

z tego co pamietam to wdpomnial cos o wirniku z ko3s... rozwiercaniu muszli... hybrydy itp itd [emoji4] niewiem czy to co na foto cos wnosi824531bb80f81a4183945ad40aa79028.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


albo od k04? to bylo 2 lata temu...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja tutaj nic ciekawego nie widzę, ale może jakiś spec od turbo coś z tego papierka wyczyta ^^.

Btw, widzę, że jesteś z GD, więc możesz ewentualnie podjechać do Tune-Up. Robert pewnie więcej Ci pomoże, niż my przez internet :P.

Edytowane przez X18XET

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.