Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podłączenie podświetlenia nóg w Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a przód i tył działa Ci niezależnie?? czy otwierając np lewe przednie drzwi świecą się lampki wew. z lewej strony zarówno z przodu jak i z tyłu??

Opublikowano
  • Autor

Sterowanie jest masa na pewno. Juz w innych tematach ktos tak pisal. Obwod jest caly czas otwarty a po otwarciu drzwi zamyka sie.

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
5 minut temu, Lukasz_mk2 napisał:

a przód i tył działa Ci niezależnie?? czy otwierając np lewe przednie drzwi świecą się lampki wew. z lewej strony zarówno z przodu jak i z tyłu??

tak działa nie zależnie

przód lampki podłączałem w drzwiach pod silniczki a nogi przy słupkach

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano

no to kazik87 utwierdził mnie w przekonaniu że podłączyłeś się w piny które odpowiadają za oświetlenie w drzwiach - jak działa to spoko

Opublikowano
  • Autor

U mnie przod dziala niezaleznie bo + i - wzialem z wnetrza drzwi (dziala razem z lampkami drzwi)
Jesli chodzi o tyl to tez chcialem zrobic niezaleznie od innych lampek bo ze slupka drzwi. 5c16efc58b20b7c7e2ff5299027c3246.jpg3a5ade891fbddcbdf69a98815c79ab69.jpg
Moze komus sie przyda schemat. Zapozyczony z forum

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
4 minuty temu, kazik87 napisał:

Sterowanie jest masa na pewno. Juz w innych tematach ktos tak pisal. Obwod jest caly czas otwarty a po otwarciu drzwi zamyka sie.

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
 

masz racje ale plus trzeba było tak i tak wpiąć w MK

Opublikowano
Teraz, Lukasz_mk2 napisał:

no to kazik87 utwierdził mnie w przekonaniu że podłączyłeś się w piny które odpowiadają za oświetlenie w drzwiach - jak działa to spoko

musi działać bo MK nie wie czy zapala drzwi czy nogi tylko podaje impuls

a nogi się zapalają razem z drzwiami tak jak w ori

nie którzy nogi wpinają w pomarańczową kostkę pod podstopnica i zapala sie to razem ze światłami w sufitówce i obojętnie które drzwi otwierasz palą się wszystkie nogi

Opublikowano
7 minut temu, kazik87 napisał:

U mnie przod dziala niezaleznie bo + i - wzialem z wnetrza drzwi (dziala razem z lampkami drzwi)
Jesli chodzi o tyl to tez chcialem zrobic niezaleznie od innych lampek bo ze slupka drzwi. 5c16efc58b20b7c7e2ff5299027c3246.jpg3a5ade891fbddcbdf69a98815c79ab69.jpg
Moze komus sie przyda schemat. Zapozyczony z forum

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
 

tył zrobisz nie zależnie nogi i drzwi z MK

Opublikowano

kazik87 a klamki też podświetlanie robisz bo ja u siebie robiłem z taśmy led

efekt lepszy niż ori

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano
  • Autor

Nie, klamek nie robilem. Na razie tylko podswietlenie u dolu drzwi, kratki no i teraz nogi.
O klamkach szczerze mowiac nie myslalem... Ale o tym tak:
https://a4-klub.pl/index.php?/topic/297087-Listwy-Dekory-LED
Tylko jak tyl w korbach to zasilanie trzeba ze srodka ciagnac przez kostki w slupkach a z przodu w el.szybach juz mam podpiete pod ori wiazke 2 dodatkowe i boje się ze moglbym przeciazyc

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

to tez mam zrobione ale tylko jak drzwi otwieram to mi świeci razem z lampkami w drzwiach (tak chciałem)

zasilanie do tyłu leciałem od kratki nawiewu (kratki miałem ori podświetlane)

przód wiadomo od podświetlenia przycisku szyb

Opublikowano
  • Autor

Kolego wyzyk83 nie moge cie zacytowac. Zrobie to stara metoda:
"masz racje ale plus trzeba było tak i tak wpiąć w MK"
Zasilanie mozesz wziac skad chcesz. Wazne by masa sterowal mk.

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Ja kratki sam podlaczalem pod wlacznik swiatel. Mialem je w gratisie, wystarczylo podlaczyc [emoji3]
Ledy w dekorach zrobie sobie tez. Czy jak podlacze pod podswietlanie przyciskow to nie obciaze za bardzo sterownika w drzwiach?
Ale do tematu.
Wiecie jakie piny i gdzie wchdza do mk od podswietlenia nog z tylu?

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

a lampki tylne drzwi podłączyłeś już pod MK?

 

Opublikowano
  • Autor

No jeszcze nie...
Post wyzej pytalem jakie piny i w ktore miejca wchodza bo tego nie wiem. Zestaw konektorow mam, ale fajnie by bylo jak by ktos podal nr. Na pewno takie na 0,5-0,75mm, bo takie sa przy lampkach.
Jak ktos odpowie to podlaczam

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

kazik jak patrzysz na MK kostkami do góry

2 kostka od lewej strony (żeby dołożyć piny musisz wysunąć w bok taki kapturek)

pin 1 i 2 od lewej strony dolny rząd (foto zaznaczyłem kółka)

20170722_123259.jpg

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano

jeden pin odpowiada za 1 drzwi a 2 pin za drugie

nie pamietam który odpowiada za które

może tak być że otworzysz drzwi lewe a lampki zapalą sie w prawych wtedy należy zmienić piny i bedzie ok

nogi mostkujesz razem z drzwiami

masa oojetnie gdzie byle brązowy kolor lub karoseria

 

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano
  • Autor

Dzieki kolego.
Czyli w te gniazda masz wpiete + a masa gdziekolwiek?
Bylem przekonany ze sterowane masa.
Wyjmowales fotel by dostac sie do mk?

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Masa obojętnie. nie wyjmowałem fotela. Możesz tylko z przodu odkręcić śruby i fotel odchylic do tyłu

Opublikowano
  • Autor

A jak wyciagnales sam modul z tej platikowek oslony? Trzeba go wyszarpac? Zatrzaskow nie widziałem zadnych

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.