Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 2.0 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zbliża się bardzo powoli obowiązek zmiany kół na zimowe w Niemczech i mam pytanie ponieważ jak kupiłem auto to dostałem z nim komplet opon zimowych.. Ale one są takie same rozmiarem jak letnie 245/45/17.. i według Was to nie jest za niski profil? Gdybym nie jeździł do Polski to bym bez wahania je zakładał bo tu akurat prawie wgl sniegu nie ma ale jade w grudniu na dwa tygodnie do pl i trochę się obawiam.. a też szkoda tych zimowek bo one są nówki

Opublikowano

Nie przesadzaj :facepalm:

 

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, krystian3769 napisał:

Nie przesadzaj :facepalm:

 

Krystian wole dopytać bo na Internecie różnych głupot  można się naczytac :)

Opublikowano
4 godziny temu, Rafaello19944 napisał:

Krystian wole dopytać bo na Internecie różnych głupot  można się naczytac :)

Uwierz mi mieszkam w Polsce B i drogi są już dużo lepsze niż kiedyś ale do tych z zachodu jeszcze im brakuje...

Koło zimowe mam już z profilem 45 kilka lat i jakoś nigdy nie było problemów 

Z resztą letnie mam 20" i jakoś tragedii nie ma :wink:

Opublikowano
  • Autor

Krystian czyli śmiało kupować zimówki z profilem 45? ;) heh jak będzie sie dobrze jeździło na tym to bym juz zostawił te opony  na 17 a na lato bym  kupił  jakieś 19 

Opublikowano

45 będzie ok

Opublikowano

Ja szukam też zimówek do A4 B8 i doszedłem do wniosku, że opuszczę i nie będzie 19", tylko grube, baloniaste 245/40R18 :P. A Ty się o 245/45/17 martwisz ;).  
 

Opublikowano

17" do b8 powinieneś mieć opony 225/50. Montując inne nic się nie stanie ale licznik będzie trochę przekłamywał, bo trochę obwód koła będzie inny i jeśli masz kupować na zimę to właśnie ten rozmiar. pzdr

Opublikowano
  • Autor

Temat opon zakończony ;) kupuje 245/45/17

 

Teraz kolejny pomysł :D 

Chciałbym u sobie coś takiego zrobić jak na tym filmiku.. wiecie może czy ktoś w Małopolsce lub na Podkarpaciu zajmuję się takimi modyfikacjami? 

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przygotowania  do zimy uważam za  zakończone :)
c8ef9deb602e.jpg
Wybór  padł  na opony firmy NEXEN w rozmiarze  245/45r17 :) Teraz powoli zaczynam się  rozglądać  za kołami  na następny sezon :)

Opublikowano
23 godziny temu, Rafaello19944 napisał:

Przygotowania  do zimy uważam za  zakończone :)
c8ef9deb602e.jpg
Wybór  padł  na opony firmy NEXEN w rozmiarze  245/45r17 :) Teraz powoli zaczynam się  rozglądać  za kołami  na następny sezon :)

Dobre opony też takie posiadam tylko w rozmiarze r19.

Opublikowano
2 godziny temu, sajmon136 napisał:

Dobre opony też takie posiadam tylko w rozmiarze r19.

Ty poważnie piszesz ? :) ja swoje sprzedałem po jednym sezonie bo się jeździć po śniegu na nich nie dało.

Opublikowano
2 godziny temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Ty poważnie piszesz ? :) ja swoje sprzedałem po jednym sezonie bo się jeździć po śniegu na nich nie dało.

No widzisz ja na swoje nie mogę narzekać;)

Choć dużo kilometrów na nich nie zrobiłem,ale na śniegu pierwsza klasa :wink:

 

Opublikowano
  • Autor

Ja brałem jeszcze pod  uwagę  falkeny ale nexen miały lepsze opinie i tylko dlatego się na nie zdecydowałem :) ja dużo nie jeżdżę (tylko w sobotę na zakupy a takto jeżdżę służbowym samochodem) Przede wszystkim jeżdżę po Niemczech, w takim rejonie gdzie nie ma wgl śniegu :) Jak będę w Polsce na święta to zobaczę jak się sprawdzą w prawdziwych zimowych  warunkach :)

Opublikowano
  • Autor

Wiecie może czy jest możliwość dołożenia usb? A najlepiej usb i czytnik kart pamięci

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor


Jak narazie w audi cisza ;) szukam alu na lato... jakieś 19" będą.
W grudniu będę kupował i tez będą przyciemniane szyby, będzie wgrany polski język i aktualizacje map ;)

A tak to z strony mechanicznej wszystko ok. Dopiero za 15 tyś km pierwsza wymiana rozrządu przy 180 tyś km i za 10 tyś wymiana filtrów i oleju
cb0c1b0e8070.jpg

Opublikowano

Jak narazie w audi cisza [emoji6] szukam alu na lato... jakieś 19" będą.
W grudniu będę kupował i tez będą przyciemniane szyby, będzie wgrany polski język i aktualizacje map [emoji6]
A tak to z strony mechanicznej wszystko ok. Dopiero za 15 tyś km pierwsza wymiana rozrządu przy 180 tyś km i za 10 tyś wymiana filtrów i oleju
cb0c1b0e8070.jpg
Rafaello sory że pytam ale te zdjecie to robione w Polsce czy gdzies na zachodzie?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Damian320d napisał:

Rafaello sory że pytam ale te zdjecie to robione w Polsce czy gdzies na zachodzie?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

W Niemczech ;) A tak dokładniej w Ludwigshafen am Rhein ;)

Opublikowano
W Niemczech [emoji6] A tak dokładniej w Ludwigshafen am Rhein [emoji6]
A no widzę właśnie, szkoda że nie Belgia bym miał jakiegos ziomka do dlubania razem przy autkach ;D

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Damian jak Ty to zobaczyłeś? Bo w sumie tu nie za dużo widać :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.