Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B8 2.0 TDI


Rafaello19944

Rekomendowane odpowiedzi

Bylem dzis się dowiedzieć i koszt wymiany z częściami 720€.. Ale dzwoniłem do tego znajomego co pomagał mi kupić to auto i mówił że rozrząd był wymiany i jeszcze mogę na nim przejechać ok 40 tyś k tylko nie jest wymiana wpisana w książkę serwisową.. Więc chyba wymiane w Niemczech sobie odpuszczę i zrobię to w Polsce na urlopie tak dla spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Chcę wymienić całe wewnętrzne oświetlenie, kierunkowskazy i wsteczne na ledy.. jakie polecacie żeby nie padły za szybko i żeby nie wyświetlał się błąd.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nadszedł czas wymiany opon na zimowe :)
7636478f03eb126fmed.jpg

Również przy okazji odkręciłem hak :) Poniżej zdjęcia przed i po dla porównania :) (Dolne zdjęcie to jest odbicie lustrzane oryginału dla lepszego porównania :) )
ff4958f70ecb4ec4med.jpg


A tu już oryginał :) Myśle że bez haka auto wygląda dużo lepiej :)
c7ff9786a1d5f174med.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, elvis7676 napisał:

W zeszlym roku bylem tam na montazu tydzien czasu jakos  w lipcu

Aa ja tu jestem dopiero od września tamtego roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do DkTronic też odradzam :) Zakładałem tam neony tył jeszcze w 1 b8 koleś swoją drogą na imie ma Janusz :) jest jeszcze Kuba i Damian ten trzeci bardziej w BMW siedzi, ale do rzeczy. Zakodowali mi tak lampy że kierunki działały przez pierwsze pare km potem zaczeły dziać się cuda. Dzwonię do gościa i mówię że to i to a on mi wciska ścieme że jest dobrze zakodowane itp na drugi dzień znowu ponad 100km w obie strony na poprawke. Co prawda poprawił ale mordował się kilka godzin. Ja straciłem tylko cały dzień i benzynę, sle sprzedałem mu 3 komplety nowych neonów hehe :) więc coś tam odrobiłem. Generalnie nie polecam w 1 dzień czekałem na niego ponad godzine bo zaspał ;/ koledzy mówili żę tak ma :) Ja już bym tam nic nie robił u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gibons napisał:

Co do DkTronic też odradzam :) Zakładałem tam neony tył jeszcze w 1 b8 koleś swoją drogą na imie ma Janusz :) jest jeszcze Kuba i Damian ten trzeci bardziej w BMW siedzi, ale do rzeczy. Zakodowali mi tak lampy że kierunki działały przez pierwsze pare km potem zaczeły dziać się cuda. Dzwonię do gościa i mówię że to i to a on mi wciska ścieme że jest dobrze zakodowane itp na drugi dzień znowu ponad 100km w obie strony na poprawke. Co prawda poprawił ale mordował się kilka godzin. Ja straciłem tylko cały dzień i benzynę, sle sprzedałem mu 3 komplety nowych neonów hehe :) więc coś tam odrobiłem. Generalnie nie polecam w 1 dzień czekałem na niego ponad godzine bo zaspał ;/ koledzy mówili żę tak ma :) Ja już bym tam nic nie robił u nich.

Właśnie już sobie go odpuscilem ;) będę wszystko robił w mototronik w Niedomicach koło Tarnowa :) wiedzą co i jak.. siedzą głównie w vagach i bmw i najważniejsze.. są 30 km ode mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może byś tak sobie wtyczke schował od tego haka? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, TOM3K napisał:

Może byś tak sobie wtyczke schował od tego haka? :eusathink:

jak narazie mi nie przeszkadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Rafaello19944 napisał:

Właśnie już sobie go odpuscilem ;) będę wszystko robił w mototronik w Niedomicach koło Tarnowa :) wiedzą co i jak.. siedzą głównie w vagach i bmw i najważniejsze.. są 30 km ode mnie :D

Polecam :thumbup1:

Koleś jest naprawdę kumaty. I nie wypuści Cię z garażu do puki nie będzie wszystko grało jak należy.

Jeździłem do Niego w zeszłym roku jak zmieniałem licznik poliftowy na zdjęcie cp i korektę. 

Wystarczy wejść na jego FB i zobaczyć jakie auta modzi 

https://m.facebook.com/profile.php?id=858259107571627

Dla jasność nie robię mu tu autoreklamy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, krystian3769 napisał:

Polecam :thumbup1:

Koleś jest naprawdę kumaty. I nie wypuści Cię z garażu do puki nie będzie wszystko grało jak należy.

Jeździłem do Niego w zeszłym roku jak zmieniałem licznik poliftowy na zdjęcie cp i korektę. 

Wystarczy wejść na jego FB i zobaczyć jakie auta modzi 

https://m.facebook.com/profile.php?id=858259107571627

Dla jasność nie robię mu tu autoreklamy :lol:

Właśnie on jest chyba najbardziej ogarnięty w mojej okolicy :)

W grudniu jadę do niego na wgranie polskiego języka i aktualizacje map :) jak wszystko pójdzie sprawnie to w wakacje będę robił u niego resztę rzeczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma nie pójść ... :wink:

Aktualizacje mapy i spolszczenie jak byś poczytał to samemu ogarniesz.

Pod warunkiem że masz kabel z programem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, krystian3769 napisał:

Co ma nie pójść ... :wink:

Aktualizacje mapy i spolszczenie jak byś poczytał to samemu ogarniesz.

Pod warunkiem że masz kabel z programem :decayed:

No właśnie nie mam i wole to oddać tym co to ogarniają :) ale też przede wszystkim chcę go tam oddać bo czytałem że można w mmi odblokować jakieś dodatkowe funkcje i właśnie chce się na ten temat u niego dowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wgl to jakie funkcje można odblokować przez vcds? Bo wczoraj się dowiadywalem i przez moje mmi nic nie da sie odblokować tylko właśnie przez vcds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu sobie Kolego poczytaj

Praktycznie bez VCDSa nic nie zrobisz 

Ręcznie możesz kodować w zielonym menu Ale żeby je aktywować też potrzebny jest program :wink:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, krystian3769 napisał:

Tu sobie Kolego poczytaj

Praktycznie bez VCDSa nic nie zrobisz 

Ręcznie możesz kodować w zielonym menu Ale żeby je aktywować też potrzebny jest program :wink:

 

 

Tylko ze ja mam to male, pomarańczowe mmi i tu też nie za dużo chyba da się zrobić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...