Treść opublikowana przez elvis7676
-
Audi A6 2.0/3.0TDI - z perspektywy rodzica
Jadac nawet 200 to bedziesz miec zaledwie 3tys obr to jakie to katowanie na niemieckiej autostradzie
-
BMW F31
a lampy tylne w orginale spowrotem wlecialy czy tylko zle widze
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
najslabsza jaka jest
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Ja zrywalem dostalem 1 punkt i 120eur mandat a na przegladzie nawet gadac niechcieli. Co do furki to robi sie ciekawie
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Przeszly ci przednie szyby na przegladzie ?
-
A4 B8 3.0 TDI CCWA Quattro* NOWY MOTOR * 313PS 620 Nm 20" Dakar Beige*
To moze gdzies w polowie ,ja weekend mam wolny
-
A4 B8 3.0 TDI CCWA Quattro* NOWY MOTOR * 313PS 620 Nm 20" Dakar Beige*
Moze jakis spocik widze ze jestes z okolic Lorrach
-
A4 B8 3.0 TDI CCWA Quattro* NOWY MOTOR * 313PS 620 Nm 20" Dakar Beige*
Widze autko a offenburga
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Ja od 2003
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
W zeszlym roku bylem tam na montazu tydzien czasu jakos w lipcu
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Te numery to nie z Offenbach
-
Spoty wrocławskie
Ja za tydzień będe już w drodze do DE bo kończy sie mi urlop i tak myslalem dzis wyskoczyc ,ale dzieki .Milego wypoczynku ja juz po jeszcze ten tydzień i do pracy
-
Spoty wrocławskie
Tak z olesnicy
-
Spoty wrocławskie
Hejka a jak dokladniej do was tam podjechac moze tez bym zawital .
-
Polskie tablice rejestracyjne vs. meldunek w Niemczech
Z tym wspolwlascicielem nie jest tak do konca moj znajomy mial matke jako wspolwlasciciela a mimo to zaplacil 2,5 tys euro a golfina warta byla moze z 700eur.
- Listwy Dekory LED
-
Listwy Dekory LED
Witam cos w tym stylu na amazon de widzialem . Sa tam zestawy dedykowane do audi i na 12v ale koszt wiekszy jak 35zl z tego co pamietam