Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 2.0 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Damian jak Ty to zobaczyłeś? Bo w sumie tu nie za dużo widać [emoji3]
Widze po kamienicach że nie nasze Polskie

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Widze po kamienicach że nie nasze Polskie

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Po budownictwie po prostu sorki za off topa

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

 W sumie trochę widać różnice ;)

Opublikowano

Rafał pamiętasz  od kiedy obowiązek jazdy na zimowych oponach w DE? 

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Norbas napisał:

Rafał pamiętasz  od kiedy obowiązek jazdy na zimowych oponach w DE? 

Niby od 1 listopada ale jest tak że nakazu nie ma tylko jest zalecane. A obowiązek jazdy na zimowych jest jak są przymrozki lub poprostu sypie śnieg

Opublikowano

A to spoko bo właśnie będę gonił przez DE a wracał pod koniec października... 

a jeszcze jedno, wprowadzili opłaty autostradowe ? 

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Norbas napisał:

A to spoko bo właśnie będę gonił przez DE a wracał pod koniec października... 

a jeszcze jedno, wprowadzili opłaty autostradowe ? 

Żadnych opłat nie ma ;)

Opublikowano
2 minuty temu, Rafaello19944 napisał:

Żadnych opłat nie ma ;)

Czytałem jakiś czas temu, że chcieli wprowadzić dla pojazdów z poza kraju ;) 

Dzięki za info i powodzenia w modach:decayed: :hi: 

Edytowane przez Norbas

Opublikowano
W dniu 23.08.2017 o 10:57, Rafaello19944 napisał:

Temat opon zakończony ;) kupuje 245/45/17

 

Teraz kolejny pomysł :D 

Chciałbym u sobie coś takiego zrobić jak na tym filmiku.. wiecie może czy ktoś w Małopolsce lub na Podkarpaciu zajmuję się takimi modyfikacjami? 

 

Udało Ci sie to ogarnąć? Fajne takie progresywne kierunki!

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, bladzio1 napisał:

Udało Ci sie to ogarnąć? Fajne takie progresywne kierunki!

Znalazłem gościa co zrobi takie kierunki i prawdopodobnie w grudniu to będzie robione :)

Opublikowano

A skąd koleś i jaka cena?

 

Opublikowano
  • Autor

Siepraw. 10km od Krakowa w stronę Myślenic. A cenę to sam jeszcze nie wiedział :D zależy ile mu to zajmie czasu.. 

Opublikowano
3 godziny temu, Rafaello19944 napisał:

Siepraw. 10km od Krakowa w stronę Myślenic. A cenę to sam jeszcze nie wiedział :D zależy ile mu to zajmie czasu.. 

W tych okolicach zakładali mi lampy neon, mam nadzieję że to nie ten sam warsztat :) Trzy razy do nich jeździłem aby to działało prawidłowo - masakrycznie to wspominam...

Przypomniało mi się to, warsztat się nazywał DKtronic - ja ich odradzam , jednego dnia przesiedziałem tam chyba z 8 godzin zanim się znalazł gość który się zabrał za auto ( oczywiście po wsześniejszym zje....u go, bo już mi nerwy puściły) W sumie na prostą sprawę zmarnowałem 3 dni i przejechałem 700km :facepalm:

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

W tych okolicach zakładali mi lampy neon, mam nadzieję że to nie ten sam warsztat :) Trzy razy do nich jeździłem aby to działało prawidłowo - masakrycznie to wspominam...

A masz jakieś dokładne namiary bo chyba to będzie to samo ?

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, l.e.s.t.e.r napisał:

To właśnie u nich mam to robić  :/ teraz się zastanawiam  czy  opłaca  się ryzykować :/ :D

 

 

A tak zmieniając  temat to mam taki  dylemat..

Rozrząd  niby według  książki  serwisowej ma być pierwszy raz  wymieniony przy 180k  km.. obecnie  mam 165k i nwm czy powoli myśleć  nad wymianą  czy jeszcze poczekać.. w grudniu  zjeżdżam  na urlop to bym to zrobił akurat.. czyli za jakieś  1,5k km..

Co o  tym  sądzicie? 

Opublikowano
Teraz, Rafaello19944 napisał:

To właśnie u nich mam to robić  :/ teraz się zastanawiam  czy  opłaca  się ryzykować :/ :D

 

 

A tak zmieniając  temat to mam taki  dylemat..

Rozrząd  niby według  książki  serwisowej ma być pierwszy raz  wymieniony przy 180k  km.. obecnie  mam 165k i nwm czy powoli myśleć  nad wymianą  czy jeszcze poczekać.. w grudniu  zjeżdżam  na urlop to bym to zrobił akurat.. czyli za jakieś  1,5k km..

Co o  tym  sądzicie? 

napewno pierwsz 165k km ? :) 

rozrząd wymieniasz co 180k km albo 7 lat , jak masz 2008r produkcji i oryginalny przebieg to powinieneś go wymienić dwa lata temu.

Opublikowano
  • Autor

No właśnie  od lipca (czyli odkąd  mam audi) zastanawiam  się nad  wymianą.. tylko zgadali  mnie ci co oglądali ze  mną ją. Tzn. Trzech mechaników co ściągają  dla znajomych  auta do pl.. niby wszystko jest ok i spokojnie mogę  wymieniać przy tych 180k  ale jakoś  spokoju mi to nie daje 

Opublikowano
36 minut temu, Rafaello19944 napisał:

No właśnie  od lipca (czyli odkąd  mam audi) zastanawiam  się nad  wymianą.. tylko zgadali  mnie ci co oglądali ze  mną ją. Tzn. Trzech mechaników co ściągają  dla znajomych  auta do pl.. niby wszystko jest ok i spokojnie mogę  wymieniać przy tych 180k  ale jakoś  spokoju mi to nie daje 

to są takie pseudo oszczędności, mój szfagier miał w 9 letnim Audi przejechane 90k km, jak mu mówiłem żeby wymienił rozrząd to mądry helmut mówił że gdzie tam jeszcze.

Pierdyknął mu rozrząd jak jechał do Polski na święta,  laweta i całe święta załatwianie żeby z torbami nie poszedł :) 

Opublikowano
  • Autor

Heh no właśnie  obawiam się tego ze jak będę na święta  jechał to padnie.. A ciekawe jaki jest koszt w Niemczech wymiany rozrządu..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.