Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Budapeszt


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jaka jest najlepsza droga ? Czy trasa jak na fotce jest na pewno za free ? 552585530_314.jpg

 

Chce sie wybrac w weekend  i opcja z oplatami to 20 minut szybciej wiec 20 minut mnie nie zbawi a oszczedze troche kasy :) Czy moze polecacie inna trasse ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaka darmowa trasa?? Winiety i tak będziesz musiał kupić, a wydatek rzędu 10EUR na Słowacji i 10EUR na Węgrzech chyba przeżyjesz?? Ja jeżdżę służbowo raz na trzy miesiące do Budapesztu i z okolic Krakowa lecę na Piwniczną->Preszów-> Koszyce->Miszkolc->Budapeszt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krumak napisał:

Ale jaka darmowa trasa?? Winiety i tak będziesz musiał kupić, a wydatek rzędu 10EUR na Słowacji i 10EUR na Węgrzech chyba przeżyjesz?? Ja jeżdżę służbowo raz na trzy miesiące do Budapesztu i z okolic Krakowa lecę na Piwniczną->Preszów-> Koszyce->Miszkolc->Budapeszt

Dlaczego musze je kupic ? Na forum wegierskim mi potwierdzili ze ta trasa jest darmowa, wiec po co mam kupowac skoro nie chce korzystac z autostrad ? Szkoda mi 20 euro na 2 dni wydac...

Edytowane przez sebul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wegrzech będę jechał tylko"2" a nie M2, więc dalej potrzebuję winiety ?

 

ilgh29.jpg

Edytowane przez sebul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sebul napisał:

Szkoda mi 20 euro na 2 dni wydac...

:facepalm: :facepalm::facepalm:To po co jedziesz na Węgry?? Nie zapomnij jeszcze pojechać "wsiami" pomiędzy Bańską Bystrzycą, a Zwoleniem na Słowacji

Edytowane przez Krumak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Krumak napisał:

:facepalm: :facepalm::facepalm:To po co jedziesz na Węgry?? Nie zapomnij jeszcze pojechać "wsiami" pomiędzy Bańską Bystrzycą, a Zwoleniem na Słowacji

Wole wydac 20 e na jedzenie skoro te winity nie zaoszczedza mi duzo czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę jeździć lokalnymi drogami niż autostradami/ekspresówkami nie względu na opłaty, tylko na walory turystyczne, lepsze widoki, zwiedzanie obcych okolic itp. i to po znacznie dłuższych trasach niż do Budapesztu, więc nie wiem o co się niektórzy czepiają, jak ktoś chce "darmową trasę" :wink:

A co do trasy z mapy jechałem nią ze dwa razy, od granicy SK-HUN do Vac fajne widoki drogą, a od Vaca albo Dunakeszi do Budapesztu ekspresówka M2 jest darmowa z tego co pamiętam i tam faktycznie może być lepiej na nią wskoczyć, bo zaznaczony wjazd "2" nieciekawy, lokalna droga - trochę przemysłowa okolica i co chwilę światła.

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.07.2017 o 21:59, Bruuuum napisał:

Ja wolę jeździć lokalnymi drogami niż autostradami/ekspresówkami nie względu na opłaty, tylko na walory turystyczne, lepsze widoki, zwiedzanie obcych okolic itp. i to po znacznie dłuższych trasach niż do Budapesztu, więc nie wiem o co się niektórzy czepiają, jak ktoś chce "darmową trasę" :wink:

A co do trasy z mapy jechałem nią ze dwa razy, od granicy SK-HUN do Vac fajne widoki drogą, a od Vaca albo Dunakeszi do Budapesztu ekspresówka M2 jest darmowa z tego co pamiętam i tam faktycznie może być lepiej na nią wskoczyć, bo zaznaczony wjazd "2" nieciekawy, lokalna droga - trochę przemysłowa okolica i co chwilę światła.

Tylko teraz obczailem ze pomimo ustawienia w goglach uynikaj oplat , nawigacja i tak kieruje na kawalek R1, która jest platna....i trzeba troche bocznymi drogami pojechac zeby ja ominac....18 km drogi tylko jest i 10 euro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...