Na jakie radio wymienić Concert II, żeby tył zagrał?

akordeon

Witam Kolegów :)

Dwa miesiące temu stałem się szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 w kabrio. W moim aucie mam radio Concert II, które obsługuje tylko przednie głośniki, system nagłośnienia jest zwykły, nie Bose. Byłem dziś u gościa, który obejrzał instalację i okazało się, ze nie mam wzmacniacza ani subwoofera ale mam jakieś głośniki z tyłu... są nawet od nich kable poprowadzone do kostki przy radiu.  Chciałbym, zeby grały wszystkie głosniki bo dźwięk z samych przednich to straszna lipa. Czy jest szansa, że dostanę na allegro jakieś radio audi obsługujące 4 głośniki? concert I tak miało? albo chorus? w ostateczności myśłałem też nad radiem seat alana mp3 bo z tego co widziałem też ma czerwone podświetlenie i nie będzie wyglądało rażąco nowocześnie tak jak jakieś niefabryczne świecidełko.

Edytowane przez akordeon