Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jak duże felgi?


dit71

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, jestem posiadaczem od kilku dni a4 b5 avanta 110ps, planuje trochę(może nawet trochę więcej zmian, którymi pochwalę się dopiero jak uporządkuje autko w 100%) no i interesuje mnie temat felgi, a mianowicie, słyszałem że zamontować do a4 avanta 18 to duży problem i trzeba wycinać nadkola, czy to prawda?? Nie ukrywam, że w moim wypadku rozmiar się liczy:D im więcej tym lepiej w granicach zdrowego,lekko naciągniętego rozsądku:) no i jeszcze 1 sprawa, jaka jest max.szerokość opony by nie wystawała poza obrys auta=nie chcę mieć problemów z policją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uswiadomie cie że tak wielkie felgi na polskie drogi to katastrofa, ale ja jak bym miał kase to też bym sobie skołował jakies 18 teraz mam 17 no i jest nieżle. A jesli chodzi o szerokość opony to ja mam 225 i jeszcze ciut są schowane tak myśle że 235 będa na równo z natkolem. Ale przemyśl sobie to jeszcze bo to nie bedzie maly wydatek i szkoda było by to zniszczyć. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jestem posiadaczem od kilku dni a4 b5 avanta 110ps, planuje trochę(może nawet trochę więcej zmian, którymi pochwalę się dopiero jak uporządkuje autko w 100%) no i interesuje mnie temat felgi, a mianowicie, słyszałem że zamontować do a4 avanta 18 to duży problem i trzeba wycinać nadkola, czy to prawda?? Nie ukrywam, że w moim wypadku rozmiar się liczy:D im więcej tym lepiej w granicach zdrowego,lekko naciągniętego rozsądku:) no i jeszcze 1 sprawa, jaka jest max.szerokość opony by nie wystawała poza obrys auta=nie chcę mieć problemów z policją.

:hi:

Kolego nic nie musisz wycinac zeby 18' zalozyc pamietaj tylko o szerokosci felgi najlepiej 8j /8.5j i ET w okolicach 35, Kolega "nowak_zg" z forum ma w audi b5 19' i wchodza bez problemu. Poczytaj troche forum bo bylo o tym wiele razy.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Ci takie głupoty mówił z wycinaniem nadkola :polew: spokojnie 18" wejdą a nawet 19" pamiętaj o Et od 35 do 45 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje bardzo za konkretne odpowiedzi:) no to może nawet 19:D ale to już poza zasięgiem, jeszcze tylko zastanawiam się jak będzie wyglądała sprawa jak obniżę a4. A jeszcze małe pytanko, czy przy 225 z przodu przy max.skręconych kołach obciera opona o nadkola??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ociera :) ja mam B6 ale też mam 18" i zawias -35mm wszystko oki :good: nowak ma chyba -40 19 i jest oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założysz 18" i 225, nic nie będzie obcierało i będzie :good: Nie słuchaj opini żeby nie zakładać dużych felg bo polskie drogi... itd. A co 19" to tutaj sobie zobacz:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_s4_19_cali_full_kox-t12919.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakladaj 18 i oponki 225 na 40 . I obowiazkowo musisz furke obnizyc okolo -30 -40 mm bo w przeciwnym wypadku bedzie za wysoko stal w gorze .Tylko pamietaj bardzo wazne jest ET tak jak koledzy napisali 35-45 bo potem moze ci cos obcierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...