Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ACK] Srebrny Avant 2.8 30V Quattro


KubaZet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Od marca tego roku jestem szczęśliwym posiadaczem B5 97r. Jest to moje piąte auto w ciągu 13 miesięcy i zostaje ze mną już na zawsze ;) 

Niestety Audi nie nacieszyłem się zbyt długo ponieważ na początku czerwca wprost przed maskę wskoczył mi jelonek. Uszkodzeniu uległ zderzak, maska, błotnik, z lampy nie zostało nic a nic, obie chłodnice, wiskoza, pas przedni. Poszukiwania części blacharskich w kolorze trwały ponad 1,5 miesiąca, ale udało się. Audi miało dostać niższy zawias, ale niestety kolizja pozmieniała plany.

Na chwilę obecną planuję pomodzić coś z wydechem, ponieważ strasznie rzęzi jak stare 1.6. 
Jakieś pomysły?

20272047_1514160548644595_1199298921_n.jpg

20272036_1514160508644599_64057486_n.jpg

t.jpg

 

*Auto przedstawione, ale user się nie przywitał w odpowiednim dziale. ->Nowicjusz

Proszę zapoznać się z regulaminem forum ->Regulamin

Proponuje zapoznać się z tematami zamieszczonymi w tym dziale, bo to nie jest dział napraw, a "Moje Audi - W tym dziale możesz pochwalić się swoim autem." 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, kolejna b5 na LRY ! :P

Ja od siebie polecam Remusa, mam kompletny ale wiem ze ciezko Ci będzie znaleźć, raczej końcowy - allegro olx itp

Szukaj jakiś firmówek np Miltek chociażby ew polecam BAQ Garage, mają fajne tłumiki do kupienia lub jak masz wiecej kasy jedziesz i spawają Ci na miejscu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzęzi bo katy mogą być wycięte :) jeżeli nie masz katów to wstaw strumienicę łuskową i będziesz miał radochę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2017 o 17:17, SwogONE napisał:

O, kolejna b5 na LRY ! :P

Ja od siebie polecam Remusa, mam kompletny ale wiem ze ciezko Ci będzie znaleźć, raczej końcowy - allegro olx itp

Szukaj jakiś firmówek np Miltek chociażby ew polecam BAQ Garage, mają fajne tłumiki do kupienia lub jak masz wiecej kasy jedziesz i spawają Ci na miejscu :) 

B5 jest już na LLU. Jakoś przez 3 miesiące nie było czasu żeby przerejestrować.  Remusa widziałem, że miał na szrocie gdzie tylko Audi rozbiera,  więc jutro zadzwonię i zapytam ile sobie krzyczy za to. 

Dnia 22.07.2017 o 17:26, tomczas napisał:

Rzęzi bo katy mogą być wycięte :) jeżeli nie masz katów to wstaw strumienicę łuskową i będziesz miał radochę :)

Katy są na miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popytaj, dźwięk na pewno będzie cieszył ucho :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan krzyczy sobie za końcowy Remusa około 200 zł, więc chyba niewiele. 

Zmiana jednak musi poczekać bo przyszedł moment wymiany oleju (po 3 tysiącach km, ale to długa historia) . Zamówiłem filtry Mann, płukanke LM i Motula X-Cess 5w40. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...