Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Biale zegary - czy to pasuje??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przepraszam ze odswiezam znowu ten temat ale ta debata mnie rozsmieszyla do lez.tym ktorzy sa przeciwni bialym zegarom- wsiadzcie do (AJL)1.8t 180ps i popatrzcie jak sie to pieknie komponuje a w szczegolnosci w nocy. ja dopoki sam sie nie przekonalem tez myslalem na nie. oczywiscie sa to ori zegary i tylko i wylacznie w tej wersji silnikowej dla wyszczegolnienia jej.

Opublikowano

przepraszam ze odswiezam znowu ten temat ale ta debata mnie rozsmieszyla do lez.tym ktorzy sa przeciwni bialym zegarom- wsiadzcie do (AJL)1.8t 180ps i popatrzcie jak sie to pieknie komponuje a w szczegolnosci w nocy. ja dopoki sam sie nie przekonalem tez myslalem na nie. oczywiscie sa to ori zegary i tylko i wylacznie w tej wersji silnikowej dla wyszczegolnienia jej.

wreszcie ktos poparl mnie :good: :good:

Opublikowano

przepraszam ze odswiezam znowu ten temat ale ta debata mnie rozsmieszyla do lez.tym ktorzy sa przeciwni bialym zegarom- wsiadzcie do (AJL)1.8t 180ps i popatrzcie jak sie to pieknie komponuje a w szczegolnosci w nocy. ja dopoki sam sie nie przekonalem tez myslalem na nie. oczywiscie sa to ori zegary i tylko i wylacznie w tej wersji silnikowej dla wyszczegolnienia jej.

wreszcie ktos poparl mnie :good: :good:

Cudownie, jeszcze drewienko i pokrowce na siedzenia :sick3:

Opublikowano

przepraszam ze odswiezam znowu ten temat ale ta debata mnie rozsmieszyla do lez.tym ktorzy sa przeciwni bialym zegarom- wsiadzcie do (AJL)1.8t 180ps i popatrzcie jak sie to pieknie komponuje a w szczegolnosci w nocy. ja dopoki sam sie nie przekonalem tez myslalem na nie. oczywiscie sa to ori zegary i tylko i wylacznie w tej wersji silnikowej dla wyszczegolnienia jej.

wreszcie ktos poparl mnie :good: :good:

Cudownie, jeszcze drewienko i pokrowce na siedzenia :sick3:

co do drewienka to mysle ze w twojej ori bylo a gdybym mnial takie taborety jak ty no to pewnie pokrowce bym zalozyl :disgust:

Opublikowano

przepraszam ze odswiezam znowu ten temat ale ta debata mnie rozsmieszyla do lez.tym ktorzy sa przeciwni bialym zegarom- wsiadzcie do (AJL)1.8t 180ps i popatrzcie jak sie to pieknie komponuje a w szczegolnosci w nocy. ja dopoki sam sie nie przekonalem tez myslalem na nie. oczywiscie sa to ori zegary i tylko i wylacznie w tej wersji silnikowej dla wyszczegolnienia jej.

wreszcie ktos poparl mnie :good: :good:

Cudownie, jeszcze drewienko i pokrowce na siedzenia :sick3:

co do drewienka to mysle ze w twojej ori bylo a gdybym mnial takie taborety jak ty no to pewnie pokrowce bym zalozyl :disgust:

Każda seryjna tapicerka w audi jest ładniejsza od pokrowca :gwizdanie:

Typowy zestaw zwieśniaczonego wnętrza to: białe zegary, dywaniki pcv, pokrowce. Wole moją tapicerkę niż wieśniackie pokrowce.

Opublikowano

przepraszam ze odswiezam znowu ten temat ale ta debata mnie rozsmieszyla do lez.tym ktorzy sa przeciwni bialym zegarom- wsiadzcie do (AJL)1.8t 180ps i popatrzcie jak sie to pieknie komponuje a w szczegolnosci w nocy. ja dopoki sam sie nie przekonalem tez myslalem na nie. oczywiscie sa to ori zegary i tylko i wylacznie w tej wersji silnikowej dla wyszczegolnienia jej.

wreszcie ktos poparl mnie :good: :good:

Cudownie, jeszcze drewienko i pokrowce na siedzenia :sick3:

co do drewienka to mysle ze w twojej ori bylo a gdybym mnial takie taborety jak ty no to pewnie pokrowce bym zalozyl :disgust:

Każda seryjna tapicerka w audi jest ładniejsza od pokrowca :gwizdanie:

Typowy zestaw zwieśniaczonego wnętrza to: białe zegary, dywaniki pcv, pokrowce. Wole moją tapicerkę niż wieśniackie pokrowce.

zapomiales o kolpakach i zoltych halogenach :wallbash:

Opublikowano

bez wypowiedzi kolego armistead! ciekawe cos bys kolego powiedzial jak by na forum nastala moda na biale blaty tak jak na zolte halo, grille rs w dieslu :polew: i to co sobie wyznacza za trend jakas odpowiednia grupa forumowiczow. i pytanie czy siedziales kiedys w ajl? :evil: jesli chodzi o :a4fan: najbardziej gustowne wnetrze. wiem cos bo to juz moje 3 b5

Opublikowano

Typowy zestaw zwieśniaczonego wnętrza to: białe zegary, dywaniki pcv, pokrowce.

Już wolę to wszystko na raz niż mieć w profilu S4 TDI... :gwizdanie:

Opublikowano

Ja już się nie wypowiadam. Nie będę dyskutował z "wyspiarzami".

Btw, jak nie ma się argumentów to atakuje się człowieka - "zapomiales o kolpakach i zoltych halogenach", gdybym mnial takie taborety jak ty no to pewnie pokrowce bym zalozyl.

Z Jarko się zagadzam, S4 TDI = M3 316

Opublikowano

Panowie dajcie spokój, proszę :gwizdanie:

Opublikowano

zawieszam bron z mojej strony :cool1:

jest to kwestia gustu a o tym sie nie dyskutuje a co do atakow Armistead to nie sa czasem twoje slowa???

"Typowy zestaw zwieśniaczonego wnętrza"

pozdro dla wszystkich bialoblatowcow i niekonecznie "wyspiarzy"!!!! :chytry: :chytry:

Opublikowano

przepraszam jutro zmienie na czarne bo nie chce byc wiesniakiem :polew: :polew: :polew:

wszyscy stylisci i zarzad audi to wiesniaki no skoro wlozyli biale blaty do serii. :polew:

aha i nasze kubly to taborety tez wymienie na takie zeby sie wszystkim podobaly. przepraszam ze nie ide z waszymi trendami :(

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

hehe idzie się pośmiać czytając ten temat :D

warnwarn.gifOT w dziale technicznym

Opublikowano

hehe idzie się pośmiać czytając ten temat :D

To dodaj coś od siebie nabijaczu postów. Pewnie chcesz coś sprzedać i musiałeś dobić do 30 postów w wątku technicznym.

_________________________________________________

A jak, ogłoszenie w dziale sprzedam właśnie się pojawiło.

Opublikowano

kolega ze spotów w akn też ma białe blaty do tego pół skóra czarna podsufitka i jest ok ja mam adr i napewno nigdy nie zarzucił bym grilla od s4 :cool1:

  • 5 lat później...
Opublikowano

Skoro nie są oryginalne to vdo klepie podróbki. Dla niedowiarków specjalnie rozebrałem swój zaplombowany i też ajl:

bajc8w9y.jpg

Opublikowano

Białe zegary to jest czesc pakietu, ja mam diesla i mam ten pakiet, tj czarny srodek, pol skora z niebieska nicia,boczki w skórze, dekory, pakiet rozpórek ori, felgi 17 bbs 5szt i czego tam jeszcze zapomnialem ;)

10708479_751086084962851_1423024548_n.jp

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.