Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Biale zegary - czy to pasuje??


Marek_A4

Rekomendowane odpowiedzi

Białe zegary są fee... niepasują do wnętrza i podświetlenia! Zakładaj chrom obwódki!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to raczej nie wyglada na ori, ale nie wiem. W kazdym badz razie efekt jest taki jak w calibrze z lotka pod niebo :sick3: :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam sie z waszymi opiniami i to nie tylko dla tego ze takie mam .....

jest to kwestia gustu po pierwsze a po drugie na zywo wyglada o niebo lepiej i przede wszystkim komponuje sie z caloscia kokpitu dodajac mu sportowego charakteru.....

takie jest moje zdanie i go nie zmienie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam sie z waszymi opiniami i to nie tylko dla tego ze takie mam .....

jest to kwestia gustu po pierwsze a po drugie na zywo wyglada o niebo lepiej i przede wszystkim komponuje sie z caloscia kokpitu dodajac mu sportowego charakteru.....

takie jest moje zdanie i go nie zmienie.....

Wszystko kwestia gustu. Ja tego w Audi nie widzę. W każdym bądź razie mnie bardziej ciekawi czy to są ori :mysli: Najlepiej jakby się ktoś odezwał co też ma takie tarcze. Bo mi się jednak wydaje że to mod poprzedniego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni zgadzam się z Dibo :good: białe zegary w audi to jakiś wynalazek szalonego tunera :thumbdown: wszystkie , które widziałem są czarne :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N I E wierzę że to ori, i WĄTPIE że audi takie zakładało...

gdyby tak było że zakładali by je ori to nie jeden z forumowiczów by je posiadał, bo jak lubią lampy angels czy też gej luki to napewno by je posiadali w swoim mega tuningowanym aucie :naughty:

bez obrazy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jest osoba ktora moze udowodnic to ze na angielski rynek nie byly ori zakladane????

byc moze zalezalo to od wersji auta???

w specyfikacj jest to Audi A4 1.8 Turbo Quattro Sport 180 PS....

wiec ???? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jest osoba ktora moze udowodnic to ze na angielski rynek nie byly ori zakladane????

byc moze zalezalo to od wersji auta???

w specyfikacj jest to Audi A4 1.8 Turbo Quattro Sport 180 PS....

wiec ???? :mysli:

Zauważ że narazie nikt oprócz Ciebie w tym temacie nie napisał że ma takie zegary. Jest trochę B6 na forum z wysp i mają normalne ori czarne zegary. A jeżeli białe byłyby ori to więcej osób by miało takie tarcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że narazie nikt oprócz Ciebie w tym temacie nie napisał że ma takie zegary. Jest trochę B6 na forum z wysp i mają normalne ori czarne zegary. A jeżeli białe byłyby ori to więcej osób by miało takie tarcze.

:rant::spam: pisałem na początku w tym temacie - uznaliście że rezane...

Chrom obwodki tez nie pasuja do B5 :)

No i proszę... a większość tu piszących ma już takie lub w planie... ciekawe co teraz :mysli:

to raczej nie wyglada na ori, ale nie wiem. W kazdym badz razie efekt jest taki jak w calibrze z lotka pod niebo :sick3: :sick3:

No porównanie pierwsza klasa... Ja bym to do czegoś innego porównał :gwizdanie:

_________________________________________________

Omario, Twoje fotki:

5_856.jpg

6_107.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrom obwodki tez nie pasuja do B5 :)

No i proszę... a większość tu piszących ma już takie lub w planie... ciekawe co teraz :mysli:

No jak to co.. :naughty: Zdjac.. :naughty: :naughty:

Szczegolnie to zle wyglada w licznikach przed liftowych.. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że narazie nikt oprócz Ciebie w tym temacie nie napisał że ma takie zegary. Jest trochę B6 na forum z wysp i mają normalne ori czarne zegary. A jeżeli białe byłyby ori to więcej osób by miało takie tarcze.

:rant::spam: pisałem na początku w tym temacie - uznaliście że rezane...

No fakt pisałeś :wink4: Ale mi chodziło o auta z wysp bo kolega napisał że może specjalnie na wyspy były wypuszczane białe zegary. I tu żaden wyspiarz się nie odezwał że ma takie zegary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że narazie nikt oprócz Ciebie w tym temacie nie napisał że ma takie zegary. Jest trochę B6 na forum z wysp i mają normalne ori czarne zegary. A jeżeli białe byłyby ori to więcej osób by miało takie tarcze.

:rant::spam: pisałem na początku w tym temacie - uznaliście że rezane...

No fakt pisałeś :wink4: Ale mi chodziło o auta z wysp bo kolega napisał że może specjalnie na wyspy były wypuszczane białe zegary. I tu żaden wyspiarz się nie odezwał że ma takie zegary.

A ilu tu wyspiarzy się odzywa...

Oni gdzie indziej przesiadują - na innych forach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mam to gdzies czy sa ori czy nie ja i ch nie zakladalem i na moje wygladaja oki....

na zywo lepiej sie prezentuja,,,,,

i raczej ich nie zdejme bo komus sie nie podobaja,,,

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mam to gdzies czy sa ori czy nie ja i ch nie zakladalem i na moje wygladaja oki....

na zywo lepiej sie prezentuja,,,,,

i raczej ich nie zdejme bo komus sie nie podobaja,,,

pozdro

Ale nikt nie każe Ci ich ściągać. My tylko wyrażamy swoją opinię. Najważniejsze że Tobie się podobają :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat brzmi:

[ALL B5] Biale zegary - czy to pasuje??

Naszym zdaniem: NIE

To tyle.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co mi się w tych białych nie podoba to to że kontrolki są widoczne na tarczy czy sie swiecą czy nie. w czarnych widac je tylko gdy sie swieca. lepiej by to wygladało gdyby buly zgrupowane gdzies w jednym miejscu,ale nie na tarczy zegarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...