Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Nierówne przyspieszenie


shadow83

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z moja audi a4 b5 1.9tdi 81kw 98r mianowicie jadac na 2 biegu w pewnym momecie czuje jakby cos zamulilo silnik i chwilowe wolniej przyspiesza po zwolnieniu gazu i ponownym wcisniecu go jakby lepiej przyspieszalo czy ktos moze mi pomoc co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to efekt turbo dziury ale najlepiej zapnij Vaga zrób logi dynamiczne to będzie więcej wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt turbo dziury a jaka przyczyna jest tego ? dzis wepne pod waga autko moze cos wiecej mi to powie

ale nie tylko sprawdz bledy, ale zrob tez logi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszcie jaki te logi mam zrobic bo tak jak wyzej pisalem jutro prawdopodobnie autko bedzie podpieta pod waga dokladnie jakie te logi maja byc ? nasi mechanicy ida najlatwiejsza droga czasami trzeba im powiedziec co maja zrobic bo samemu to im sie niechce bo wola klijeta miec juz z glowy i nastepne auto ''naprawiac ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszcie jaki te logi mam zrobic bo tak jak wyzej pisalem jutro prawdopodobnie autko bedzie podpieta pod waga dokladnie jakie te logi maja byc ? nasi mechanicy ida najlatwiejsza droga czasami trzeba im powiedziec co maja zrobic bo samemu to im sie niechce bo wola klijeta miec juz z glowy i nastepne auto ''naprawiac ''

z tego co widze to mieszkasz w dużym miescie jakim jest Tarnów a mechaników którzy robią byle szybciej bym olał i nzalazł kogos kto sie do tego przyłoży i ma pojęcie, najlepiej jedz na spot w Twojej okolicy to najlepsi mecherzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...