Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moduł haka mp2rs w A4 B7


.Pablo.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy zmieniam gniazdo haka z 7 pin na 13 bo potrzebuje mieć na wyjściu haka wsteczny . Moduł uniwersalny firmy quasar elektronics wszystko ładnie wpięte bez problemu z wyjątkiem kabla do czujników parkowania bo moduł ma taką opcję że je dezaktywuje po wpięciu przyczepy. Poniżej link do instrukcji montażu i schematu jaki otrzymałem. Jak ktoś zna się na rzeczy to proszę o pomoc gdzie wpiać ten różowy przewód do parktronika bo nie ukrywam że pikające czujniki podczas cofania z bagażnikiem na rowery są irytujące. Wiem wiem jak miałem gniazdo 7 pin to pikały i dawałem radę ale skoro moduł ma taką opcję to fajnie było mieć ją aktywną. http://www.lukasus.nazwa.pl/szarmach/allegro/haki/MP2RS.PDF

Drugie pytanie ile powinien wytrzymać akumulator na włączonym zapłonie i świetle cofania oraz lampkami w podsufitce ? Mi wytrzymał coś koło 40min potem aku padło i już nie odpaliłem a zaznaczam że aku ma 95ah więc kobyła duża. Stawiam że już dożył swojego czasu ma ponad 5,5 roku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do producenta i odpisal jak trzeba to zrobić już wszystko ładnie działa. Bez przyczepy park tronik działa wpinam przyczepę przestaje pipac. Temat można zamknąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i jak sobie poradziłeś wystarczy gdzieś wpiąć ten różowy kabel czy trzeba dokupić moduł PDC-Buzzer-OFF ?

Edytowane przez akj123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...