Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Proszę o analizę logów Audi A3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jezeli nie macie nic przeciwko wrzuce logi kolegi z A3, silnik 1.6 101 KM, AEH (Pb) grupy 007, 008, 009, 010, 011 (statyczne)

zakres temp 79-81 silnik sie dogrzewał, niestety brak czasu - wybaczcie, ale moze cos bedzie widac

2rrotb9.jpg

16hj6vm.jpg

silnik nie miał błedów

Opublikowano

:hi:

zrobiliśta logi dla DIESLA :decayed:

Opublikowano

:hi:

zrobiliśta logi dla DIESLA :decayed:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

zrobiliśta logi dla DIESLA :decayed:

rozwin swoja wypowiedz? bo ja nigdzie nie widze zeby były to logi dla diesla, tymbardziej ze w vag-com nie wybierasz silnika tylko sam sobie czyta jaki jest i jak widac pokazało 1.6l R4, dalej logujac grupe 007 w dieslu pokazane sa paramerty Fuel temp oraz Intaka Air Temp, a tutaj pokazało Lambda, wiec?

Opublikowano

Co się dzieje z autem czy szukacie dziury w całym? Logi są raczej bez uwagna tyle ile można wyczytać ze statycznych.

Opublikowano

zrobiliśta logi dla DIESLA :decayed:

tymbardziej ze w vag-com nie wybierasz silnika tylko sam sobie czyta jaki jest i jak widac pokazało 1.6l R4,

odpowiem krótko..... :OMG: :OMG: :buahaha:

Pozdrawiam

Co się dzieje z autem czy szukacie dziury w całym? Logi są raczej bez uwagna tyle ile można wyczytać ze statycznych.

pewnie nic..... :cool1:koledzy sszukają dziury w doo.....ie... :mysli:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

odpowiem krótko..... :OMG: :OMG: :buahaha:

jak juz pytałem - mozesz rozwinac swoja wypowiedz? bo skoro jestes tak dobrym diagnosta to potrafisz wyjasnic jak zrobic poprawnie logi dla benzyny, czekam...

Co się dzieje z autem

kolega chciał sie dowiedziec, czy z jego silnikiem jest wszystko ok
Opublikowano

jak juz pytałem - mozesz rozwinac swoja wypowiedz? bo skoro jestes tak dobrym diagnosta to potrafisz wyjasnic jak zrobic poprawnie logi dla benzyny, czekam...

poczytaj...http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adp_wartosci_blokow_adpadraeb-t22138.0.html

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t61441.0.html;highlight=logi+benzyną

pozdrawiam

Opublikowano

PAWEL69-czegos tu nie rozumiem...chlopak wrzuca logi,z zapytaniem,czy wszystko ok z autem-najpierw twierdzisz,ze zrobil logi diesla-chos jasno jest napisane 1,6...potem podajesz linki do 1,8 ADR i nastepny do 1,8T-ja nie widze zwiazku ,wiec moze wytlumacz,a nie poslugujesz sie linkami do logow innych aut-,zgodzilbym sie ,gdybys wkleil linka do logow 1,6-do porownania,ale dalej twierdze,ze nie powinienes tego robic,bo skoro ktos zadal pytanie,to znaczy,ze oczekuje odpowiedzi typu ''wszystko gra,ale wiecej powiem,jak zobacze dynamiczne...'' a Ty podales linki i co? ktos,kto nie ma pojecia ma sobie sam odpowiedziec?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.