Skocz do zawartości
IGNOROWANY

b5 1.9 tdi ahh nie odpala


tomx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie. Mam problem z moja Audina, po 6 latach bezawaryjnej eksploatacji nastał ten dzień:( .Podjechałem po zakupy zgasiłem silnik po kilku min wracam kręce dosc długo i odpaliła .Podjechałem pod dom zgasiłem, chce znowu odpalic i kręce krece i pochwili najpierw na dwa gary pózniej na trzy az wkoncu odpaliła, silnik chodzi normalnie ma moc i wkreca sie. Wyłaczyłem i juz nie odezwał sie. Poczytałem troche w necie....podawałem jej bezposrednio z butli paliwo do pompy i nic rozrusznik kreci jak głupi.Dzis w akcie desperacji spróbowałem na pych Audina odpaliła od razu pojechałem na ulice jechała normalnie jak gdyby nigdy nic.Wróciłem do domu gasze, krece stacyjka i nic zero :( rozrusznik kreci a silnik nic.Wymieniłem kostke stacyjki na ori, czujnik połozenia wału. Czy to moze byc przekaznik 219?Panowie pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij kabel i sprawdź błędy, może ECU silnika coś wyłapał?
Gdyby przekaźnik 219 nie domagał to nawet na pych miałby ciężko odpalić.

Wysłane z OP3T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem razwiazany Audina smiga:decayed:. Całym zamieszaniem okazało sie pękniecie podstawy filtra paliwa, praktycznie totalnie nie widocznym dla oka, którędy zasysało powietrze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapał lewe powietrze i paliwo się cofało.
Dobrze że napisałeś rozwiązanie problemu :)

Wysłane z OP3T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...