Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mocowania wału napędowego, nieodpowiednio przyspawane.


MemberA4

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać.

Koledzy po swapie Quattro okazało się nie wiem czemu że mocowania wału są przyspawane o okolo 3cm bliżej w stronę skrzyni. Mocowania były spawane gdy wał był przykręcony do skrzyni i dyfra a otwory na podporze były wycentrowane do mocowan. Kiszka okazała się dopiero po tym jak mocowałem osłonę termiczna podpory wału bo otwory montażowe sie mijają(musiałem je rozciac zeby przymocowac oslone) tak jakby wał byl przesunięty do przodu ale po odkręceniu wału i podniesieniu go rekoma do góry nie ma zadnych naprężeń, podpora wału celuje w mocowania a jak próbuje wał cofnąć według otwór na osłonie no to wtedy czuć ze wał pręży.

Wałem moge oczywiście przesuwać przód tył lecz do przodu troszkę mniej.

Czy komus po swapie tez tak wyszlo z mocowaniami?

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, wal założony poprawnie inaczej by nie pasowala podpora bo ma wypustki ktore chowaja sie w otwory w mocowaniach i by nie było róznicy 3cm tylko z 20[emoji6]

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MemberA4 napisał:

odkręceniu wału i podniesieniu go rekoma do góry nie ma zadnych naprężeń, podpora wału celuje w mocowania a jak próbuje wał cofnąć według otwór na osłonie no to wtedy czuć ze wał pręży.

po odkręceniu podpory wału przesuwałem go przód tył z myśla że wtedy ułozy się pod otwory w osłonie ale i tak wał mija się na jej otworach i siada luźno na mocowaniach655888_x800.jpg

na foto tylne otwory nie zgrywają mi się z otworami w nadwoziu, musiałem rozciąć je tak jak zaznaczyłem i mniej więcej w miejscach poziomych kresek wychodza mi kołeczki montażowe które wchodzą w otwory po srubach

niby to nie takie ważne bo wał się kręci:kox: i nie ma na nim zadnych naprężeń no ale mnie potrafi to razić i zastanawiam się nad "przeniesieniem" otworów w mocowaniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...