Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S5 SPORTBACK 3.0TFSI 333KM S-TRONIC - SPRZEDAM


domek92

Rekomendowane odpowiedzi

Ci powiem że ostatnio jeździłem A7 3.0 BiTDI po programie na niecałe 400 KM i to naprawdę lata... 

Do tego za***iście niskie spalanie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, a nie ukrywam S5 służy do zabawy, w trasę nią nie jeżdżę i chyba wrócę do diesla bo robię tych tras trochę i już jazda Multivanem mnie trochę męczy, bo mam dość ciężką nogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S5 na trasy idealne! Ja w ciągu roku zrobiłem nią ok. 60tys km i każdemu mogę polecić ten silnik. Z 7 stopniowym S-tronic baja ;)

Ogólnie też zastanawiam się nad S7(trochę cichy jak na v8)  lub C450 43amg. Coupe. Jeszcze rs3 8v wchodzi w grę. Zobaczymy. Pamietaj że S7 lepiej byś się czuł niż a7 bitdi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CCWA miałeś po sofcie ? jaka różnica względem S5 ? jakie odczucia ? bo też zastanawiam się nad TFSI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gibons napisał:

CCWA miałeś po sofcie ? jaka różnica względem S5 ? jakie odczucia ? bo też zastanawiam się nad TFSI

nie , tylko założony intercooler od BiTDI. Nie ma co porównywać 3.0 tdi do 3.0 tfsi, zupełnie inna jazda, na korzyść benzyny, natomiast ekonomia na korzyść diesla, coś za coś. Podoba mi się S5, lecz póki co będę zmuszony wrócić chyba do diesla. Jeszcze się zobaczy, ale napewno to nie ostatnie moje mocne tfsi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze żadnego telefonu :decayed: podejrzewam że jakby to było 3.0TDI to byłoby większe. Wisi na tym allegro, obniżyłem cene bo remont mieszkania zacząłem ale jakoś się nie nakręcam. Jak nie sprzedam do końca roku, na wiosnę cena wraca do starej kwoty ;) chyba na S5 musi być konkretny klient, który wie czego chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...