Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b8 1.8tfsi sedan polift

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, tommy24 napisał:

Siemanko kolego a raczej hoi vriend .
Jak ci to gra? Bo sam od niedawna mam B8 na ori naglosnieniu Audi niestety bez BANG-a i nie gra to wcale w porównaniu do C6 którym wcześniej jeździłem przez wiele lat.
Kodowanie parctronika robiłeś sam ?

Verstuurd vanaf mijn SM-G901F met Tapatalk
 

Hoi!

Gra to dobrze bardzo ładnie grają tweetery są słyszalne dźwięki których na ori głośnikach nie było ich w ogóle. Bas stał się głębszy i jakość ogółem na wielki plus choć w przyszłości planuje jeszcze wzmacniacz dołożyć. Parctronic sam kodowałem ale musiałem dodatkowy głośniczek podłączyć by wizualizacja działała.

Opublikowano

Centralny zostawiles ori ? Masz jakies foto z montazu ? i chyba najwazniejsze :P tweety weszly w miejsce starych bez problemu ?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, kudin napisał:

Centralny zostawiles ori ? Masz jakies foto z montazu ? i chyba najwazniejsze :P tweety weszly w miejsce starych bez problemu ?

Centralny tzn ten w podszybiu? Nie mam zdjęć ale czekam jeszcze na piankę wygłuszającą tapicerki drzwi więc w tyg. zrobię jakieś foty. Tweetery zamontowałem w trójkątach drzwi. Ogółem nie ma nic trudnego z wygłuszeniem drzwi. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 18.03.2018 o 18:35, damian19886 napisał:

Centralny tzn ten w podszybiu? Nie mam zdjęć ale czekam jeszcze na piankę wygłuszającą tapicerki drzwi więc w tyg. zrobię jakieś foty. Tweetery zamontowałem w trójkątach drzwi. Ogółem nie ma nic trudnego z wygłuszeniem drzwi. 

Tak ten w podszybiu, chyba ze sa inne centralne glosniki ;) Stare tweety wymontowales w tapicerki czy graja sobie tez ? Drzwi juz wygluszalem w passacie takze opanowane. 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, kudin napisał:

Tak ten w podszybiu, chyba ze sa inne centralne glosniki ;) Stare tweety wymontowales w tapicerki czy graja sobie tez ? Drzwi juz wygluszalem w passacie takze opanowane. 

W podszybiu mam ori tweetery i na razie grają bo jak je rozłącze to będą błędy w sterowniku. Tego centralnego głośnika nie mam. Jaki zestaw chcesz pakować w miejsce seryjnych głośników?

Opublikowano
  • Autor

Może nie wyszło to super idealnie ale swoją rolę spełnia, też było zimno i alubutyl wtedy nie jest taki giętki. Powiem szczerze że po montażu jednej strony i porównaniu jak grają z ori głośnikami to nie zachwycały bass był bardzo słaby jedynie tweeter ładnie grał. Teraz już głośniki mają kilka godz. za sobą i powiem że pod samym radiem grają bardzo ładnie w końcu pojawił się bass choć nie są jeszcze wygrzane. Bardzo polecam zmianę głośników tym którym nie odpowiada ori nagłośnienie.

Drzwi wygłuszone wewnątrz na zewnątrz i tapicerka drzwi również.

DSC_0146.JPG

DSC_0148.JPG

DSC_0149.JPG

DSC_0150.JPG

DSC_0147.JPG

Opublikowano

Hoi.

Nette bak man:wink: en goed bezig zie ik .

A co też potrafię :grin:

Rejestracja tez fajna KJK całkiem się kojarzy z "kijk"

 

Powodzenia w modach plany zacne :D

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, andynl napisał:

Hoi.

Nette bak man:wink: en goed bezig zie ik .

A co też potrafię :grin:

Rejestracja tez fajna KJK całkiem się kojarzy z "kijk"

 

Powodzenia w modach plany zacne :D

Bedankt collega;) dat was niet moeilijk om te doen.

Załuż temat o swojej b8:wink:

Opublikowano

Mój temat został już chyba do mamutów przeniesiony :wink:

 

Opublikowano
  • Autor
39 minut temu, andynl napisał:

Mój temat został już chyba do mamutów przeniesiony :wink:

 

A.... pomyliłem Cię z innym użytkownikiem który też mieszka w NL:facepalm:

Opublikowano
A.... pomyliłem Cię z innym użytkownikiem który też mieszka w NL:facepalm:
Welke gebruiker bedoelt je ? [emoji6]

Verstuurd vanaf mijn SM-G901F met Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Jou met andyl.

Opublikowano
Jou met andyl.
Het is maar oude A4, maar misschien ooit als is mooie weer treft [emoji6]

send from my Atari65XE

Opublikowano
  • Autor

Ha ha:wink:

 

Opublikowano
  • Autor

Heb je nieuwe luidsprekers geinstalleerd ?

 

Opublikowano
Heb je nieuwe luidsprekers geinstalleerd ?
 
Najpierw muszą dojść.
Ale już wszystko zamówiłem: maty,dystanse,gąbki i Focal'e PS 165

send from my Atari65XE

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Właśnie przed chwilą moja a4 odjechała z nowym właścicielem?, ale jest jej następca również oooo?

Opublikowano

Pochwal się co tam zakupilłeś

Opublikowano

czekamy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.