Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Kontrolka od świateł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, mam od niedawna b7 i zastanawia mnie, czy w tych modelach jest kontrolka od świateł? bo u mnie jak światła są włączone to na desce żadna kontrolka o tym nie informuje. z góry dzięki za odpowiedz :)

Opublikowano

Na desce tylko drogowe maja niebieska kontrolke. Mijania sa na wylaczniku.

Skala na zegarach i wskazowki swieca jasniej jak masz wlaczone swiatla.

Opublikowano

Na desce tylko drogowe maja niebieska kontrolke. Mijania sa na wylaczniku.

Skala na zegarach i wskazowki swieca jasniej jak masz wlaczone swiatla.

U mnie jest identycznie, jedynie światła pozycyjne świecą się na zielono przy włączniku świateł

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

czyli rozumiem , ze na desce nie powinna sie świecić zielona kontrolka - taka jak w b5, b6 ?? Jak dobrze się przyjrzeć to widać symbol tych świateł ale nie zapala się... Dodatkowo powiem, że u mnie podczas funkcji sprawdzania ( przycisk diagnostic) 2 razy pokazuje symbol żarówki przekreślony. Wszystkie żarówki, żaróweczki, diody itp u mnie świecą, sprawdzałem a w międzyczasie byłem w aso i nikt nie wie o co chodzi, VAG nic nie pokazuję. Co wy na to, bo już nie wiem jak to ugryźć??

Opublikowano

on pokazuje co oznacza symbol ...a nie awarie...bo jak włączysz zapłon to nie pika Ci że żarówka siadła ....chyba że Ci piszczy to masz zjaraną ale na Fisie pokaże Ci którą .....

Opublikowano

Madas nie no nic nie pika/piszczy itp ale skoro wszystko jest ok to dlaczego żółty symol żarówki podczas kontroli jest przekreślony na czerwono?? Też tak masz ? A poza tym jak twierdzą w ASO nie wszystkie żarówki rurkowe oświetlenia bocznego drzwi i klapy są podłączone do pokazywaczki i nawet brak żarówki nie powinien się wyświetlać. Dziwne ale tak ASO twierdzi :mysli:

Opublikowano

pewnie wciskasz Check i pokazuje Ci symobole .....

Opublikowano

Kontrolke pokazującą stan świateł można wł/wył vagiem.

Rozumiem że chodzi o tą zieloną widoczną na zdjęciu.

screenhunter1h.jpg

Spalone żarówki od pakietu oświetlenie nie są wyświetlane na Fisie , jest tylko info w vagu że któraś jest przepalona.

Opublikowano

Ono tak właśnie od tej zielonej pokazywaczki zaczęła się nasza rozmowa, bo ona mi nie świeci... Ale dzieki :good:

Opublikowano

Kontrolke pokazującą stan świateł można wł/wył vagiem.

Rozumiem że chodzi o tą zieloną widoczną na zdjęciu.

Wow! nie wiedziałem! Ale już wiem co zrobię!

Trzeba będzie włączyć kontrolkę! :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.