Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5] Czy można wyłączyć ABS ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale ja nie mowie że nie umiesz polszczyzny, raczej miałem na myśli żebyś użył opcji "Modyfikuj", bo niektórzy mogą sobie to zapamiętać i będziemy mieli następne słowo w słowniku ortograficznym :sick3:

Sam robiem przecierz nie raz błenty, kto snas ich nie robi :) Tylko troszkę inaczej się wtedy czyta.[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 22:13_________________________________________________

czy ktoś podpowie który bezpiecznik odpowiada za abs??

:mysli: w środku plaściora co je przykrywa jest lista z opisem, który jest od czego, tak jest w B6

No własnie wiem że powinna być, ale ja w B5 nie mam :cool1::(

Opublikowano

raczej miałem na myśli żebyś użył opcji "Modyfikuj",

a ja juz wczesniej mowilem,zeby uzyc opcji :szukaj: pouczasz innych,a sam tego nie robisz...

tu jest link,

http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/opis_bezpiecznikow-t7319.0.html

Opublikowano

Bo szukałem nie pod tym hasłem, dzięki za linka :hi:

Opublikowano

Twoje obecne 861 jest dla mnie gówno warte.

Szacunku troszkę do starszych... Co za gość :wallbash:

Opublikowano

Twoje obecne 861 jest dla mnie gówno warte.

Szacunku troszkę do starszych... Co za gość :wallbash:

Jarko :cool1: kropek? :naughty::decayed:

Opublikowano

Twoje obecne 861 jest dla mnie gówno warte.

Szacunku troszkę do starszych... Co za gość :wallbash:

Szanowałbym go, gdyby on mnie szanował. Zwróć uwagę, że o gównie nie ja pierwszy zacząłem.

Zastanawiam się kiedy dostanę ostrzeżenie...

Opublikowano

Twoje obecne 861 jest dla mnie gówno warte.

Szacunku troszkę do starszych... Co za gość :wallbash:

Jarko :cool1: kropek? :naughty::decayed:

Linijką po łapkach i do kąta na grochu klęczeć :wink4:

Szanowałbym go, gdyby on mnie szanował. Zwróć uwagę, że o gównie nie ja pierwszy zacząłem.

Zastanawiam się kiedy dostanę ostrzeżenie...

Wiesz że to Cie nie usprawiedliwia... Nie preferujemy tutaj kłótni i ubliżania sobie, mogłeś być mądrzejszy...

Dalej możesz :cool1:

EOT

Opublikowano

tematem watku bylo,jak wylaczyc ABS ,wstawilem linka -uwazam,ze juz dosc i temat powinien byc zamkniety...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.