Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] zakupilem felgi stalowe 15" od merca i jest problem...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie zakupilem felgi stalowe 15"x6,5" et 49. Kupilem je bo na aukcji pisalo et41 i byla dobra cena.

Dzis przymierzylem jedna felge do auta i niewiem czy tak moze zostac, nianowicie miedzy felga a chyba tym wahaczem jest lika okolo 1,5cm.(niewiem jak to napisac wiec wrzucam foto. Ogolnie czy tak moglo by byc czy niezabardzo?

f60a21de812877dc.jpg

be8551913ec4cc77.jpg

47f93318e6381a72.jpg

Opublikowano

obawiam się że opona może ocierać

Opublikowano

Ona Ci tak wystaje przy ET49 ? :shocked:

Opublikowano

Ona Ci tak wystaje przy ET49 ? :shocked:

To tylko złudzenie, z tego kąta się tak będzie wydawało.

Co do odległości od wahacza, to jeżeli opona nie będzie ocierać, to nie ma problemu. Jeżeli będzie ocierać to albo odsprzedaż, albo dystanse, ale nie wydaje mi się, żeby było warto o stalówki walczyć...

Opublikowano

Ona Ci tak wystaje przy ET49 ? :shocked:

To tylko złudzenie, z tego kąta się tak będzie wydawało.

Co do odległości od wahacza, to jeżeli opona nie będzie ocierać, to nie ma problemu. Jeżeli będzie ocierać to albo odsprzedaż, albo dystanse, ale nie wydaje mi się, żeby było warto o stalówki walczyć...

Tak mi się wydawało że coś jest nie tak :tongue4: Co do stalówek z Mercedesa to było juz o tym na forum że jest duże ET i mogą obcierać. Dlatego lepiej dołożyć te kilka złotych i kupić od Audi.

Opublikowano

wrzuć łopun i bedziesz wiedziec :>

po mojemu powinno grać

Opublikowano
  • Autor

panowie.. ogolnie opony na tych felgach beda 195/65...

A w aukcji nie bylo okreslone do jakiego karetnie sa one auta pisalo tylko "merc,vw,audi, 5x112" i ze niby maja et41. Gosciu mowil ze nie ma na nich znaczka marki auta.... ale jak dzis przyszly fele to oblukalem ze jest znaczek merca na nich i ze maja et49. :(

Opublikowano

panowie.. ogolnie opony na tych felgach beda 195/65...

A w aukcji nie bylo okreslone do jakiego karetnie sa one auta pisalo tylko "merc,vw,audi, 5x112" i ze niby maja et41. Gosciu mowil ze nie ma na nich znaczka marki auta.... ale jak dzis przyszly fele to oblukalem ze jest znaczek merca na nich i ze maja et49. :(

Gościu nie widział znaczka i dzieki temu je sprzedał :polew: Możesz mu je odesłać do 10 dni :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Gościu nie widział znaczka i dzieki temu je sprzedał :polew: Możesz mu je odesłać do 10 dni :wink4:

ta rylko mi sie to nie kalkuluje bo za przesylke dalem 80zl.. :(

Opublikowano

Gościu nie widział znaczka i dzieki temu je sprzedał :polew: Możesz mu je odesłać do 10 dni :wink4:

ta rylko mi sie to nie kalkuluje bo za przesylke dalem 80zl.. :(

To ile Cię te felgi wyniosły ? Bo na miejscu u wulkanizatora to byś znalazł pewnie stalówki w cenie 200-240PLN za komplet.

Opublikowano
  • Autor

z przesylka 180zl

Opublikowano

A niewiele byś dołożył, miałbyś ori Audi i nie musiałbyś się martwić czy spasują.

Opublikowano

Na moje o wahacz ocierać nie będzie ale przy skręcaniu opona moze ocierać o nadkole i tu będzie największy problem.

U mnie w okolicy za 40-50zł kupisz ori stalówki Audi a do tego gratis pozakładaja i wyważą ci opony jak masz.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.