Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dołożenie subwoofera w bagazniku przy kole zapasowym


cooler100

Rekomendowane odpowiedzi

cześc maniacy :)

 

chciałbym dołożyć subwoofer do bagażnika w a4b8 2013 avant, numer suba 8T8 035 382 ( mam nadzieje ze taki bedzie dobry)

gdzie go podłączyć ? gdzie szukać wzmacniacza ? czy potrzebne bedzie jakies kodowanie? czy wzmacniacz jest czy trzeba dokupić ?

na pokładzie nie ma żadnego MMI tylko zwykłe AMI , brak navi

 

jakies dodatkowe kable ? wtyczki ?

 

z gory dzieki

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez cooler100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da rady dokupic oryginalnego wzmacniacza ? notabene gdzie on powinien byc umiejscowiony ?

ciekawe czy wogole od radia jest puszczona instalacja w miejsce gdzie wzmacniacz powinien być?!?!

powiedzmy ze mam oryginalny subwoofer w koło zapasowe i wychodzi na to, że nic z nim nie moge zrobić oprocz montażu zewnętrznego wzmaka?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orginalny wzmacniacz wyglada tak ( fotka pogladowa)

Trzeba okablowania pociagnac do niego ( Od RADIA CONCERT z przodu)

audi-a4-b8-8k0-07-12-wzmacniacz-audio-8t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie co lepiej bo jesli zewnetrzny wzmacniacz to w sumie kablem tez do radia trzeba ciągnąć

jakieś pomysły jaki zewnetrzny wzmak wrzucić, jak podłaczyc, któredy  aby grało z oryginalnym subwooferem pod koło zapasowe ? oreintacyjny koszt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma to grać czy brzęczeć? Jako posiadacz suba bose mogę powiedzieć, że różnicy po odłączeniu go praktycznie nie ma... jednak w kole zapasowym, pod podłogą, z rozmiarem bodajrze 10cm w plastiku to dużo basu się nie da osiągnąć. IMO szkoda kasy... Wrzuć normalną skrzynię albo poszukaj gotowych rozwiązań zamykających głośnik 25-30cm w boczku jeśli potrzebujesz bagażnika na codzień. Do tego aftermarketowy wzmacniacz o mocy 250-300W RMS i to będzie grało wtedy... ten 60-Wattowy plastik w kole to jakaś pomyłka...  (chyba że to tylko u mnie bo ja mam w kole jeszcze aku i z tego suba to naprawdę niewiele zostaje :P - to już będę cicho).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...