Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 więcej niż standard

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Tutaj Przedstawię wam moją A4 B5 1.8 125km ADR z 1996r która była zakupiona w germani, z przebiegiem 200tyś aktualnie ponad 260 nie jestem profesjonalistą by to potwierdzić, ale każdy może przyznać !

Stan tego auta jest rewelacyjny, środek zadbany nie wyświechtane, blachy są świetne, silniczek pracuje bardzo ładnie, lakier ori po za prawym przednim błotnikiem bo jakiś *** go przerysował :angry: i była konieczność polakierowania.

Będę tutaj dodawał zdjęcia i informował o aktualnych naprawach oraz zmianach.

Chciałbym zmienić nagłośnienie na BOSE, czarną skórę, licznik z FISem, okleić auto, oraz zmienić listwy oraz tylny zderzak + wydech podwójny z jednej strony i sporo innych pierdół, bajerów i takich tam :)

Ogólnie to chciałbym bardzo dać do swojej niuni KOMPRESOR :D ale to tylko plany, zobaczymy co z tego wyjdzie i co tam będę musiał zrobić.

 

Aktualnie zrobiony rozrząd przy 250 000km, wszystkie filtry oleje.

SAM_2173.JPG

SAM_2174.JPG

SAM_2175.JPG

SAM_2177.JPG

SAM_2178.JPG

SAM_2180.JPG

SAM_2181.JPG

SAM_2182.JPG

SAM_2183.JPG

SAM_2184.JPG

Opublikowano

Stylistycznie to auto wygląda bardzo słabo sam laminat i to już w słabym stanie do tego felgi które nawiązują bardziej do Ameryki [emoji39] nie wiem czy będziesz szedł w odgruzowanie tego auta czy dalej będziesz podążał drogą laminat chrom i jaki jest sens kompresora w 1.8?

Opublikowano

Najpierw doprowadź ją do serii.

Opublikowano

Sprzedaj i kup normalną serie. Tu więcej laminatu niż ekstra blachy :kox:

Opublikowano

Przyjacielu gratuluje zakupu, zyczę powodzenia w modach i wytrwałości :)

Z mojej stron zmienił bym (jak doradzają koledzy wyżej) , zerzaki i progi... B5 w srebrnym kolorze jest piękne wystarczy troszkę podziałać by moocno przykuwało uwage ;)

Opublikowano

Pod remize można jechać śmiało :naughty:

Jedynie koła mi się podobają.

Wywal cały laminat i zamontuj seryjne zderzaki.

Opublikowano

Hej, ładny adeerek. Przód ładny - tylko błagam te progi i tył... :)

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, akson napisał:

Hej, ładny adeerek. Przód ładny - tylko błagam te progi i tył... :)

zgadzam się ! :) progi i tylny zderzak to masakra :o

progi będą bodajże od RS a tylny zderzak jeszcze nie wiem, osobiście mi się nie podoba tył i progi.

Auto kupiłem ze względu na cenę i jego stan techniczny !

Opublikowano

Żeby zalozyc progi z rs4 to raczej już trzeba i resztę body do kompletu bo szpary będą przy blotnikach wielkie no i też do niczego to nie będzie pasować jak już to progi z eski i masz prawie p&p

Opublikowano
51 minut temu, fafnasty napisał:

Żeby zalozyc progi z rs4 to raczej już trzeba i resztę body do kompletu bo szpary będą przy blotnikach wielkie no i też do niczego to nie będzie pasować jak już to progi z eski i masz prawie p&p

Progi z S4 kpl 1200.. 1/3 ceny samochodu :D

Opublikowano

No progi z rs jeszcze droższe [emoji23]

Opublikowano
  • Autor

co do progów to gościu ostatnio chciał mi sprzedać za 800 bardzo ładne.

A co powiecie na RS5 dla mojego Synka ? :D

 

21273324_1909152715992028_6238902270906949429_o.jpg

Opublikowano
3 godziny temu, JawoR36 napisał:

Progi z S4 kpl 1200.. 1/3 ceny samochodu :D

800 z groszem nowe w ASO na dwie strony

Opublikowano
13 godzin temu, Kowi87 napisał:

800 z groszem nowe w ASO na dwie strony

Ze wszystkimi spinkami, mocowaniami, listwami ozdobnymi? Mówisz o samych progach, a gdzie reszta?

Opublikowano

Będę złośliwy, bo myślę, że inaczej się nie da... Po prostu sprzedaj to auto, za dużo zachodu.

A kompresor? Tak, może być nowy, ale od klimatyzacji...

Opublikowano
4 godziny temu, JawoR36 napisał:

Ze wszystkimi spinkami, mocowaniami, listwami ozdobnymi? Mówisz o samych progach, a gdzie reszta?

same progi, bo czesto ludzie nie wiedzą, a póżniej zdziwony ze przepłacił za uzywke czesto połamaną z przodu. Ja jestem zwolennikiem wywalania listw, wiec do progów potrzebne są tylko tylne mocowania.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 3.09.2017 o 00:07, Kowi87 napisał:

800 z groszem nowe w ASO na dwie strony

to w 100% takie pewne że nowe w ASO za 800 ?

Jak pytałeś to w którym ASO za 800?

Opublikowano
2 minuty temu, ByCZeK90spg napisał:

to w 100% takie pewne że nowe w ASO za 800 ?

Jak pytałeś to w którym ASO za 800?

Nówki znajdziesz u Sida na sklepie, dokładnie jak patrzyłem 404zł/szt

Opublikowano

To auto potrzebuje dużo miłości [emoji51]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.