Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie odnosnie regulacji mechanicznej


sgn1808

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z regulacja mechaniczna swiatel w lampie valeo swiatla. Na przegladzie diagnosta chcial podciagnac lampe w gore i tak jakby spadla w dol teraz swieci w ziemie nie moge jej teraz podniesc zastanawiam sie czy cos tam nie peklo. Ktos pomoze? Ponizej zamieszczam zdjecie elementu ktory wydaje mi sie uszkodzony chyba ze to fabryczne naciecie? Jak uporac sie z problemem? Chodzi ten bialy element na gwincie1066d77dd06f44915eea61281be65bd0.jpg

 

 

 https://youtu.be/vRzuNbtoFBI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglbys mi jakos.przyblizyc jak to ma.wygladqc bo kurcze nie znam zasady tego dzialania, albo jakbys mnie mogl nakierowac gdzie znajde infornacje na ten temat. Jutro mialem je rozklejac malowac czyszcic, myslisz ze wtedy bedzie mi latwiej to naprawic? Dziekuje za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje kolego tylko powiedz mi jak sie za to zabrac jak wszystko obudowane? Jak to tam docisnac? Soczewke wyjac i wtedy jakos palcem docisnac i pchac jakos to zeby to tam wskoczylo? Czy dopiero jak rozkleje lampy bede widzial wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj go jakoś złapać i docisnąć do tej śruby regulacyjnej

ewentualnie wykręć regulacją tą śrubę aby wyszła w stronę wkładu, bo może coś blokuje i nie jest w stanie się wpiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednej lampie udało mi sie tak zrobić i dało się ją jakoś wmiare wyregulować niestety z drugą jest już gorzej bo pękł plastik przed ta główką, ale też podniosłem ją ile się dało i jest o niebo lepiej niż było, czas zbierać na nowe lampy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...