Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak servotronic na postoju


adamekus

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. 3.0 ASN 2003r.

Mam problem z servotroniciem na postoju. Całkowity jego brak. Podczas jazdy wspomaganie działa, ale podczas parkowania masakra. Wystarczy , że dodam obrotów i wspomaganie wraca(oczywiście na chwile). Również rano wspomaganie działa, ale to pewnie zasługa ssania i silnik ma wyższe obroty.

Czy to wina pompy? Jest taka opcja że pompa podaje za małe ciśnienie a servotronic potrzebuje wyższe? na skręconych maksymalnie kołach pompa harczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom płynu jak? Wymień go na początek. Nie pieni się? Przepływ płynu w zbiorniczku sprawdź na postoju i jak dodasz trochę gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może jeszcze jakieś propozycje, co sprawdzić? To samo mam w Exeo, również z servotronic. Płynu trochę ubyło, że był poniżej min, dolałem, nic się nie poprawiło. Dodatkowo teraz świeci cały czas ESP i wariuje TPMS. Tylko zastanawiam się jaki i czy w ogóle to ma związek. Ale mam to samo co kolega z pierwszego posta - na postoju brak w ogóle wspomagania, im wyższe obroty tym lepiej, ale i tak nie jest to samo. Zanim pojawił się ten problem, to kierownica chodziła przez chwilę lżej niż normalnie, nawet na postoju. Później przy zjeździe z autostrady w zakręcie padło całkiem wspomaganie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...