Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 DTM


matheush10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów jest to mój pierwszy temat na forum, więc chciałbym przedstawić Wam moją audiczkę w seri DTM. Aktualnie mieszkam w UK dokładnie w Manchesterze, stąd też autko pochodzi ale docelowo chciałbym je sprowadzić do kraju. Auto chciałbym utrzymać w serii i w jak najlepszym stanie. Jestem trzecim włascicielem , samochód ma przejechane 250 tys km, poprzedni właściciel wymienił wydech na millteka. Zastanawiam się nad przekładką i jestem rozbity sam nie wiem czy ruszać czy zostawić w oryginale może pomożecie ? ;) Pozdrawiam

Audi A4 DTM

Silnik: 2.0 T Quattro BUL 220 km / podobno zrobiony soft przez poprzedniego właściciela na 260 ale wykresu nie posiadam 

Kolor: Phantom Black

Dodatki: dokładka zderzaka w carbonie, spoler carbon, dekory w carbonie i wszystko inne co w wersji DTM

Wydech milltek

 

21460119_1506218436091021_1990089811_o.jpg

21459933_1506218382757693_1108329788_o.jpg

21441638_1506218409424357_385890176_o.jpg

21458760_1506218439424354_284006934_o.jpg

21441454_1506218446091020_1686145030_o.jpg

21441338_1506218329424365_357179083_o.jpg

Edytowane przez matheush10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Piękna sztuka :D

Zawsze podobały mi się DTM-y.

W Polsce są to jednostkowe sztuki.

Najpierw gruntownie sprawdź auto.

Jeżeli miał wyeliminowane bolączki TFSI 1 generacji to możesz zastanawiać się nad ewentualnymi modami/przekładkami itp.

Sprawdź czy auto miało robione np. łańcuch i napinacz zmiennych faz rozrządu, pompę oleju, czy nagar w dolocie czyszczono?

PS. Jeśli rozważasz powrót w Polsce są wyspecjalizowane firmy oferujące "przekładki".

Koszt wyniesie Cię pewnie w okolicach 6 tys zł.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz ;)

Autkiem przejechałem już 10 tys km, w tym podróż do PL  przez ten okres wymieniłem pasek rozrządu i serwis jak narazie nie ma żadnych problemów w grudniu planuje oddać je do zaufanego mechanika w Zabrzu i je gruntownie prześwietlić w tym na hamowni. Nic mi nie wiadomo o czyszczeniu nagaru czy wymianie łańcucha, jedynie w 2009 wymieniony został dwumas i sprzęgło. Czy znacie jakieś sprawdzone warsztaty specjalizujace sie w przekładce audików?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uk... Super DTM. Marzy mi się. Ostatnio szukałem po Europie ale ceny za dobre sztuki mnie odrzuciły. Jednak wole dołożyć i kupić s4 b8. Jednak słabość mam do b7. Ja bym jednak kupił niebieski dla podkreślenia szczegółów karoserii DTMa. Wracając do twojego to super zakup. Bravo Ty! Gdybym mieszkał jeszcze w Menczesterze to bym jechał do ciebie w tym momencie na jazdę próbna [emoji854]. Ja 10 lat temu rozważałem ściągnięcie auta z uk i przekładka. Nic konkretnego nie miałem na celowniku jednak temat odpuściłem. Już wole dołożyć i kupić z kiermanka po lewej [emoji3]. Firmy są co się specjalizują. Wielu Polaków auta przekłada. Jednak nie robisz tego sam wiec nie wiesz do końca jak to bedzie. Z reguły to misz masz marek samochodowych i ciężko będzie ci znalezdz kogoś kto już b7 przekladal. Patrząc na przebieg i itp to bym odpuścił tym bardziej chyba ze by mi się jakiś naprawdę rarytasik trafił. Bym rozważył. No chyba ze ktoś ci na lekka czołóweczkę wyskoczy ze ci poduszki na desce strzelą i lampy popękają wtedy opłaci się przekładkę zrobić na tym aucie. Jeszcze raz gratki DTMa, super zakup!
P.S. Popsikał bym jeszcze ramkę grila na czarno, będzie dobrze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajj jak ten zderzak DTM mi robi ? Wielka szkoda ze w Polsce jest ich tak mało na rynku wtórnym a na zachodzie ceny za zderzaki są kolosalne. Będziesz myślał nad jakimiś modami czy na razie zgłębiasz temat przekładki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłębiam temat przekładki, wróciłem już do kraju auto zarejestrowane, ale jednak chce przełożyć nie zamierzam zmienić samochodu w przyszłym czasie, dlatego jeśli macie jakieś polecane warsztaty proszę o info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna maszyna. Ogarniaj temat przekładki bo szkoda by taką furą pasażer kierował ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekładaj prosta sprawa z tym typem nie ma dużo roboty a fura fajna? sam latam angolem po przekładce i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...