Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 AFN by Ad3kwatny again

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O to moje poprzednie autko:
aed6e43a3a1d7c84med.jpg>

Chcialbym przedstawic nowy nabytek , powrot do B5 tym razem polift

044bc4093e8eec72med.jpg

7a4b3f2f639c60a2m.jpg

6eae5ac1a87934f0m.jpg

chcialbym przedstawić swoje wozidełko którym jest A4 B5 w TDI 1,9 110 konny diesel 1999 POLIFT

wersja prawie standardowa

- xenony,

4szyby elektryczne,

roletka w tylnej szybie ,

grzane dupki, pół kubełki 

domykanie szyb z kluczyka

niespotykany kolor LY6R.

Brakuje mi jak tylko do szcześcia podłokietnika :(

Na pierwszy ogień poszło wiadomo jakieś tam sprzątanie itd. 

Wymienione zostały oleje i filtry , żarówki na LED oraz przednie zarówki na jaśniejsze ;)

 

Co do planów:

* Zaprawki i elektryka :( parę pierdół typu otwierania bagażnika , rezerwa w liczniku, lampki 

* Ogarnięcie felgi 18-19" i odpowiednie spasowanie ( dailydriven )

* przelot 2 cale od turbo do końca

* ogarnąć pod maską

* car audio

* podstawowy serwis

Autko powolutku z czasem bede opisywał żeby zasięgnąć opini innych co by mozna było zmienić co polepszyć.
Generalnie małymi ale konretnymi krokami działamy z audi.... co do silnika to wpadnie wydech jakias mapa i tyle

*przepraszam za nie profesjonalne zdjecia ale lepszych niestety nie mam :wink: Jesli pogoda pozwoli to dodam lepszej jakosci

Edytowane przez Ad3kwatny

Opublikowano

Wygląda na ładną sztukę, powodzenia! :)

Opublikowano

Jest potencjał

Opublikowano
  • Autor

68700cd7e31bf483med.jpg

f7be73f719d9ef0bmed.jpg

e616849f189aaec4med.jpg

702ce2f50a7a43e5med.jpg

Edytowane przez Ad3kwatny

Opublikowano

Widze uchwyt na kubki koło ręcznego:naughty: Był juz czy dokupiłeś?

Opublikowano
  • Autor

Uchwyt na kubki już był,  bo taka super wersja auta ze nie ma podłokietnika :) Szukam czegoś zadbanego 

 

Opublikowano
  • Autor

MAŁY BONUSIK :
a3e8da973ce71219med.jpg

RAMKI ZE SALONU :kox:    >>> PLAN JEST TAKI ŻE EMBLEMATY OUT !  ;)

2de756f074077b38med.jpg

WGNIOTKA PRZY DRZWIACH :mellow:

128e5d3511b36c52med.jpg

ale japa :D to musi siąść w dół
3dcf6e629d02c90emed.jpg

16709cf57b76e478med.jpg

BAGAŻNIK :decayed:

66fcd9c831cd729cmed.jpg

NO I PIERWSZE NAPRAWY
wpada nowy lewy górny banan oraz prawy dolny, zakup zestawu z MAXGEAR, jak tylko znajde gwint to wymienie reszte kompleksowo
e3a18904a42e24b2med.jpg

Opublikowano

Jakim cudem tył tak wysoko stoi? Ja mam standardowe zawieszenie 1BA i jest 2 razy niżej.

Opublikowano
6 godzin temu, Arek8888 napisał:

Jakim cudem tył tak wysoko stoi? Ja mam standardowe zawieszenie 1BA i jest 2 razy niżej.

Tył stoi normalnie jak na 1BA przystało. Musisz miec juz ubite sprezyny

Opublikowano
31 minut temu, Kowi87 napisał:

Tył stoi normalnie jak na 1BA przystało. Musisz miec juz ubite sprezyny

Tak coś czułem, że to dlatego :/ 

Opublikowano
  • Autor

Wpadł podłokietnik :) Niedziela z kumplem wypad za miasto , 70 zl z tunelem wiec warto było

 

21706353_1525585074177680_376710691_o.jpg

21706600_1525585604177627_342300539_o.jpg

Edytowane przez Ad3kwatny

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Taki o to prezent na ... urodzinki od kobiety :)
8159e58a75170e68gen.jpg

 

wpadły lampki LED

gewinde na przód wkrótce

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.