Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Utrata mocy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Moj Maybach po raz kolejny utracił moc jest słaby jak Najman do Pudziana , świece, kable wn cewka(Na używkę) grucha(ciegno membrana całe)  wszystko sprawne  cewka zmieniona 2 mies temu do dziś  było ok na 3 biegu 130 przyspiesza od dołu aż tu nagle podczas powrotu z pracy złapał miła i na 3 jedzie maks 100 rozpędza się jak bonus bgc  w klatce podczas mma.  Ktos poradzi gdzie szukać?? Sonda bosch niedawno zmieniona . Ezektor nawet na nowy i odma . Silnik po remoncie górą i dół  , brak wyciekow nic nie ubywa na vag błędy na zmianę  (sonda mieszanka przepustnica )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczyść przepustnicę i zrób adaptację, przy okazji zrób to co kolega @quadral20004 napisał.

Ja też miałem cały czas błędy ubogiej mieszanki, okazało się, że gaz był źle ustawiony.

Edytowane przez k232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązane.  Po po zmianach przepływki brak poprawy po podmianie cewki auto chodzi normalnie. Teraz pytanie jaka cewka kupic ? Używki za drogie 2 mies temu dalem 300 zl i już padła, ma ktoś sprawdzone zamienniki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie tu zmieniali na ngk ale też ponoć padają, szukaj boscha albo odkładaj na oryginał :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ucando fajna cena jest za nową cewkę z Delphi, 730 zł, a delphi to nie raz na pierwszy montaż wrzucają.

Teraz widzę, coś takiego.

https://www.czesciauto24.pl/hitachi/3229426

Z hitachi np. mamy przepływomierze od nowości, także firma raczej jest dobra..

Edytowane przez k232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie dołączę się do tematu a co może być przyczyną np auto ciągnie z dołu dobrze a potem jest jakby słabiej nie ma tej mocy co z dołu,gruszka podciśnienia jest dobra bo ją sprawdzałem pracuje tak jak powinna wężyki podciśnienia wszystko w porządku dolot też, odma cała nie popękana co jeszcze można sprwadzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, chudy30 napisał:

panowie dołączę się do tematu a co może być przyczyną np auto ciągnie z dołu dobrze a potem jest jakby słabiej nie ma tej mocy co z dołu,gruszka podciśnienia jest dobra bo ją sprawdzałem pracuje tak jak powinna wężyki podciśnienia wszystko w porządku dolot też, odma cała nie popękana co jeszcze można sprwadzić

Na gazie Ci się to dzieje czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, chudy30 napisał:

w sumie to na gazie na benzynie nie sprawdzałem

 

U mnie auto na gazie dobrze jechało do 4 tysięcy obrotów, powyżej 4 tysięcy szarpało i nie dało się auta rozpędzić. Gaz był ustawiony na ubogo i to był cały problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no to u mnie nie ma żadnych szarpnięć ciągnie tylko jakby przy wyższych partiach trochę słabiej, a jest taka możliwość że łańcuch na napinaku się przestawił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakładać kolejnego tematu . Co mogło się stać , ostatnio podczas deszczu przejechałem z dużą prędkością przez koleinę z wodą aż zwolniło auto i zapalił się ABS od tamtej pory zapala się regularnie po przejechaniu kilku kilometrów gasnie po zgaszeniu auta.  Kable przy czujnikach nie pozrywane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wojtass2828 napisał:

Nie chce zakładać kolejnego tematu . Co mogło się stać , ostatnio podczas deszczu przejechałem z dużą prędkością przez koleinę z wodą aż zwolniło auto i zapalił się ABS od tamtej pory zapala się regularnie po przejechaniu kilku kilometrów gasnie po zgaszeniu auta.  Kable przy czujnikach nie pozrywane. 

Załóż nowy temat w dziale z hamulcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wojtass2828 napisał:

ABS od tamtej pory zapala się regularnie po przejechaniu kilku kilometrów

Sprawdź odległość czujnika od koronki. Ma być 0.6-0.8mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...