Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Utrata mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. 

Moj Maybach po raz kolejny utracił moc jest słaby jak Najman do Pudziana , świece, kable wn cewka(Na używkę) grucha(ciegno membrana całe)  wszystko sprawne  cewka zmieniona 2 mies temu do dziś  było ok na 3 biegu 130 przyspiesza od dołu aż tu nagle podczas powrotu z pracy złapał miła i na 3 jedzie maks 100 rozpędza się jak bonus bgc  w klatce podczas mma.  Ktos poradzi gdzie szukać?? Sonda bosch niedawno zmieniona . Ezektor nawet na nowy i odma . Silnik po remoncie górą i dół  , brak wyciekow nic nie ubywa na vag błędy na zmianę  (sonda mieszanka przepustnica )

Opublikowano

podmien od kogos przeplywke.wydaje mi sie ze to ona

Opublikowano

Wyczyść przepustnicę i zrób adaptację, przy okazji zrób to co kolega @quadral20004 napisał.

Ja też miałem cały czas błędy ubogiej mieszanki, okazało się, że gaz był źle ustawiony.

Edytowane przez k232

Opublikowano

Rozwiązane.  Po po zmianach przepływki brak poprawy po podmianie cewki auto chodzi normalnie. Teraz pytanie jaka cewka kupic ? Używki za drogie 2 mies temu dalem 300 zl i już padła, ma ktoś sprawdzone zamienniki ?

Opublikowano

Ludzie tu zmieniali na ngk ale też ponoć padają, szukaj boscha albo odkładaj na oryginał :-D

Opublikowano

uzywka ori lepsza jak nowa ngk :)

Opublikowano

Na ucando fajna cena jest za nową cewkę z Delphi, 730 zł, a delphi to nie raz na pierwszy montaż wrzucają.

Teraz widzę, coś takiego.

https://www.czesciauto24.pl/hitachi/3229426

Z hitachi np. mamy przepływomierze od nowości, także firma raczej jest dobra..

Edytowane przez k232

Opublikowano

panowie dołączę się do tematu a co może być przyczyną np auto ciągnie z dołu dobrze a potem jest jakby słabiej nie ma tej mocy co z dołu,gruszka podciśnienia jest dobra bo ją sprawdzałem pracuje tak jak powinna wężyki podciśnienia wszystko w porządku dolot też, odma cała nie popękana co jeszcze można sprwadzić

Opublikowano
45 minut temu, chudy30 napisał:

panowie dołączę się do tematu a co może być przyczyną np auto ciągnie z dołu dobrze a potem jest jakby słabiej nie ma tej mocy co z dołu,gruszka podciśnienia jest dobra bo ją sprawdzałem pracuje tak jak powinna wężyki podciśnienia wszystko w porządku dolot też, odma cała nie popękana co jeszcze można sprwadzić

Na gazie Ci się to dzieje czy jak?

Opublikowano

w sumie to na gazie na benzynie nie sprawdzałem

 

Opublikowano
55 minut temu, chudy30 napisał:

w sumie to na gazie na benzynie nie sprawdzałem

 

U mnie auto na gazie dobrze jechało do 4 tysięcy obrotów, powyżej 4 tysięcy szarpało i nie dało się auta rozpędzić. Gaz był ustawiony na ubogo i to był cały problem.

Opublikowano

nie no to u mnie nie ma żadnych szarpnięć ciągnie tylko jakby przy wyższych partiach trochę słabiej, a jest taka możliwość że łańcuch na napinaku się przestawił

Opublikowano

A to w temacie z napinaczem nie pomogę.

Opublikowano

oki dzięki

Opublikowano

Nie chce zakładać kolejnego tematu . Co mogło się stać , ostatnio podczas deszczu przejechałem z dużą prędkością przez koleinę z wodą aż zwolniło auto i zapalił się ABS od tamtej pory zapala się regularnie po przejechaniu kilku kilometrów gasnie po zgaszeniu auta.  Kable przy czujnikach nie pozrywane. 

Opublikowano
1 godzinę temu, Wojtass2828 napisał:

Nie chce zakładać kolejnego tematu . Co mogło się stać , ostatnio podczas deszczu przejechałem z dużą prędkością przez koleinę z wodą aż zwolniło auto i zapalił się ABS od tamtej pory zapala się regularnie po przejechaniu kilku kilometrów gasnie po zgaszeniu auta.  Kable przy czujnikach nie pozrywane. 

Załóż nowy temat w dziale z hamulcami.

Opublikowano
1 godzinę temu, Wojtass2828 napisał:

ABS od tamtej pory zapala się regularnie po przejechaniu kilku kilometrów

Sprawdź odległość czujnika od koronki. Ma być 0.6-0.8mm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.