Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co warto regularnie wymieniać/sprawdzać w audi a4 b5


kamil2227

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich od około roku jestem posiadaczem audi a4 b5 1.6 z gazem  Nie jestem pasjonatem motoryzacji,nie znam sie bardzo na samochodach zależy mi jednak aby auto mogło mi służyć jak najdłużej i chcę o nie zadbać

Chciałbym Was spytać na co waszym zdaniem warto sprawdzać i wymieniać w tym modelu ? Na teraz planuje wymiane wszystkich filtrów (czy marka ma znaczenie) i filtr gazu. Czy jest jeszcze coś  co warto sprawdzać ? Auto było jakiś czas temu na kanale i wymieniona została guba od przegubu,

Czasem zamek centralny mi nie łaczy, wtedy muszę mocniej drzwiami uderzyć aby się załączył.

Czy można też jakimś tanim kosztem wzmocnić siłe swiateł gdyż w nocy wydaje mi się że świecą trochę słabo.

Proszę o radę i najlepiej z linkami co warto kupić.

Myslałem o czyms takim http://allegro.pl/filtry-zestaw-vw-passat-b5-audi-a4-b5-1-6-1-8-4szt-i6574677935.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=MWM3MmUzODYtNjgzMy00N2E1LWJlNDMtOTgyMGQwNTNjMjgyAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=427b3924-c620-4f42-a60a-639bf0182b3a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno masz na miejscu jakiś sklep moto i tam Ci filtry mogą dobrać, jak nie to zajrzyj na fora sponsorowane. Firmy Knecht czy MANN. Przy filtrach zapewne myślisz także o oleju? Filtry gazu masz dwa.

Warto raz na jakiś czas sprawdzić zawieszenie, zainteresować się świecami, pozostałymi płynami/olejami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...