Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Powrót do oryginalnego zawieszenia.


Janitor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno zakupiłem A4 b6 avant z wymienionymi amortyzatorami i sprężynami (vogcośtam, obnizone). Było dość twardo, czuć było każdą wiekszą dziurę ale dało się jeszcze przeboleć natomiast autem dziwnie bujało (góra-dół) na "hopach". Wkurzyłem się i podmieniłem sprężyny na oryginalne. Już mnie tak nie buja, komfort się polepszył ale d*pa wystaje jak w suvie. Wczesniej przeswit miedzy oponą a rantem nadkola miałem niski, to zrozumiałe ale teraz ma ponad 10cm. Pytanie czy mechanik nic nie spartolił ?

Edytowane przez Janitor
Dopisano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka klasa wagowała powinna być? a jaką klasę wagową mają nowe sprężyny ? ogólnie 1BA jest wysokie jak koza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 1BA. Sprężyny założyłem oryginalne, czarne, znaczek Audi jest na nich. Wróciłbym do tych obniżanych ale wk.... mnie to bujanie na nierównościach. Nie da się mieć obniżonych i komfortowych zarazem ?

OYK OJJ

Amortyzatory są oryginalne sachs-a. Może to było przyczyną ? Chyba do obniżonych spręzyn powinno się dobrać odpowiednie amorki?

Edytowane przez Janitor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontuj 1BE. Masz 2 cm niżej od 1BE. i stabilizatory od rs. Będziesz miał komfort w miarę ok i fajne trzymanie się auta. Jak tak zrobiłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/21/2017 at 9:58 PM, Janitor said:

No 1BA. Sprężyny założyłem oryginalne, czarne, znaczek Audi jest na nich. Wróciłbym do tych obniżanych ale wk.... mnie to bujanie na nierównościach. Nie da się mieć obniżonych i komfortowych zarazem ?

OYK OJJ

Amortyzatory są oryginalne sachs-a. Może to było przyczyną ? Chyba do obniżonych spręzyn powinno się dobrać odpowiednie amorki?

Wrzuć jeszcze zdjęcie kropek na sprężynach albo napisz tutaj jakie sa to kolory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki nie mam czasu na patrzenie pod auto. Ja kupiłem springi od s-line do 1.8t od Rafal1998Lodz. Ma sporo gratów i jest spoko gościu.  Wszystko ci powie. Ja ma jeszcze amorki blistein b6 do tego zestawu. Miałem eibach pro-kit ale miałem dosyć szorowania podłogą o każdego śpiocha. Może nie ma to wyglądu gwintu ale jest komfort i super prowadzenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...