Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Analiza logów 1.8 T BFB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

Jakiś czas temu zakupiłem A4 B6 1.8 T BFB + zamontowałem  LPG. Kupno tego samochodu było bardzo dobrym wyborem, lecz prawdą jest że słabo się odpycha... chcę go poddać lekkiej modyfikacji ale zanim cokolwiek zmienię chcę mieć 100% sprawną serię.   w związku z tym proszę aby ktoś doświadczony spojrzał na logi. moim zdaniem turbo trochę za słabo pompuje i przepływka pokazuje za mało.   co o tym sądzicie?

Logi na BP:

002 + 033  http://vaglog.pl/log-002_033_Mc5x0j7.html
003 + 020 http://vaglog.pl/log-003_020_dbq1T79.html
115 + 118  http://vaglog.pl/log-115_118_1lLdl5.html

Logi na LPG:

002 + 033  http://vaglog.pl/log-002_033_8R9x1.html
003 + 020  http://vaglog.pl/log-003_020_s2pr9F.html
115 + 118  http://vaglog.pl/log-115_118_02Ax6.html

 

Opublikowano

Jest bardzo ubogo, z turbo nie najgorzej na PB. Standardowo do sprawdzenia szczelność, odmy itp...

Edytowane przez przem8

Opublikowano

Przepływka zaniża jakieś 10 g, sprawdz szczelność jak nic nie znajdziesz to do wymiany, turbo w miare dobrze, delikatnie niedoładowuje.

Opublikowano
  • Autor

Miesiąc temu sprawdzałem szczelność ale tak na szybko. Było trochę głośno na warsztacie ale wydawało się że jest ok. Nie było nic słychać. Sprawdzę to dla pewności jeszcze raz jak tylko będę miał wolną chwilę. Pewnie dopiero w przyszłym tyg.

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, przem8 napisał:

Jest bardzo ubogo, z turbo nie najgorzej na PB. Standardowo do sprawdzenia szczelność, odmy itp...

zapomniałem dodać, że logi robiłem jak wracałem z regulacji gazu. przed regulacją w grupie 32 korekta długoterminowa wynosiła 14,8. teraz jest trochę na " - ",  przez to uważasz,że jest ubogo? czy coś innego zwróciło twoją uwagę.?

Opublikowano

Zarówno na lpg jak i PB masz ubogo w grupie 33 (korekta krótkoterminowa) i na tej podstawie to sądzę :D Korekta długoterminowa jest miarodajna po kilkudziesięciu km. Jak pisał Łukasz brakuje przepływu więc przez to masz ubogo i trzeba sprawdzić szczelność, a jak wszystko będzie w porządku to przepływka do wymiany.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.