Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak napięcia na bezpieczniku f28, nie słychać pracy pompki.


pawel9349

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem dotyczy audi a4 b6 1.8t 163km 2003 rok. Jadąc na lpg nagle silnik zaczął przerywać, jak się okazało w okolicach filtra paliwa zaczęła wyciekac benzyna z przewodu bez zakończenia  ( podobno to jest awaryjne odpowietrzanie ukladu paliwowego ). Na forum znalazłem informacje ze może być to wina filtra paliwa, lecz teraz powstał kolejny problem jakim jest brak napięcia na bezpieczniku nr.28 od pompy paliwa. Gdzie szukać przyczyny braku napięcia??? Jeśli temat w nieodpowiednim dziale proszę o przeniesienie do właściwego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja miałem problem z odpaleniem bo nie było słychać pompy paliwa to problemem był jeden z przekaźników pod maską, w skrzynce tam gdzie znajduje się komputer. Wymieniłem przekaźnik mimi, że wyglądał jak nowy i jak ręką odjął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki przemmusz za sugestie. Przed całą ta sytuacja benzyna wypłynęła mi z baku po przez odme paliwowa, ktora jest w okolicy filtra paliwa, wtedy zaczęły się problemy z zasilaniem na tym bezpieczniku, brak zasilania po zapłonie jak i przy kręcenia rozrusznika.  Po wymianie filtra paliwa i kręceniem rozruznikiem zasilanie powróciło i jak narazie wszystko jest ok. A tak na przyszłość w razie problemów z zasilaniem pompki paliwowej który to dokładnie Przekaźnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo zmagam się z takim samym problem. Mianowicie nie mogę odpalić auta i doszedłem że brak zasilania na bezpiecznik od pompy paliwa. Jak dam mu prąd od innego bezpiecznika to odpala. Przekaźnik podmienialem i nic. Czy u Ciebie pawel9349 po wymianie filtra paliwa problem ustąpił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...