Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ocena mapy 2.0 brd , późno wstaje dpf off

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No tylko pytanie czy tam też jest turbo KKK, takie jak w brd?

Może zrób logi, jak to turbo pompuje, wstaw i wtedy będzie dokładnie wiadomo jak wygląda sprawa.

Ten Twoj tuner co na to mowil? 

Opublikowano

Mój tuner mówi tak:

"To że turbo wstaje wyraźnie po 2.5kobr to jest standard. Tu się nic nie zmieni. To jest właśnie wina chipa. Powiesz jak to? Ano właśnie dopiero jak turbo zacznie działać to wtedy oprogramowanie wchodzi do działania. Mechanika musi zadziałać pierwsza. Turbo jest duże więc inercja jest duża. Jak turbo zacznie wreszcie pompować odpowiednie ciśnienie, czujniki to wykrywają, komputer to przelicza i daje dawkę paliwa. Dlatego po chipie w tych autach tzw. turo dziura staje się jeszcze większa. Tak działa fizyka i tego nie zmienimy chyba że zmiana turbiny na hybrydę, ale to już następny drogi stage."

 

Ci z CP tuning tak jak wyżej pisałem twierdzą co innego.

Opublikowano

u mnie wstawalo miedzy 2,8 a 3k, po wycieciu DPF wstraje tuz przed 2k, przy 2,1k ma juz 1.6bara

Opublikowano
W dniu 2.12.2017 o 12:45, mateusztbg napisał:

Mój tuner mówi tak:

"To że turbo wstaje wyraźnie po 2.5kobr to jest standard. Tu się nic nie zmieni. To jest właśnie wina chipa. Powiesz jak to? Ano właśnie dopiero jak turbo zacznie działać to wtedy oprogramowanie wchodzi do działania. Mechanika musi zadziałać pierwsza. Turbo jest duże więc inercja jest duża. Jak turbo zacznie wreszcie pompować odpowiednie ciśnienie, czujniki to wykrywają, komputer to przelicza i daje dawkę paliwa. Dlatego po chipie w tych autach tzw. turo dziura staje się jeszcze większa. Tak działa fizyka i tego nie zmienimy chyba że zmiana turbiny na hybrydę, ale to już następny drogi stage."

 

Ci z CP tuning tak jak wyżej pisałem twierdzą co innego.

Turbo jest duże tak tak , co powie na jakieś GTB , według tego tunera powinno wstawać wtedy jeszcze pózniej . Moje 2060VKLR ma 1.6 bar przy 1800 obr , przy 2100 ma 2 bar a to już naprawdę locha . Po prostu seryjna KKK bv43 tak wstaje . 

Opublikowano

To napisał ten który robił mi program, wywalał dpf i zaślepiał egr.

Natomiast

Panowie z CP Tuning (gdzie zasięgnąłem opinii czy da radę coś z tym zrobić) napisali tak:

"

Witam Myślę że tutaj problem jest zmienna geometria turbosprężarki lub sposób zrobienia oprogramowania
Możemy się temu przyjrzeć W najgorszym wypadku do wyjęcia turbosprężarka a lub zrobienie od nowa oprogramowania
Najpierw jednak spróbowali byśmy ustawić zmienną geometrię w turbosprężarce na nowo jeżeli jest ona sterowana podciśnieniowa bo jeżeli jest nastawnik elektroniczny nic nie zrobimy

"

Edytowane przez mateusztbg

Opublikowano

f5 dobrze gadają? Co myślicie dać im auto na hamowanie i taką diagnostykę tego późnego wstawania turba?

Opublikowano

f5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.