Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FIS do A4 1.8 20v z 1995 roku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

można w ogóle zamontować taki wyświetlacz skoro fabrycznie go nie mam? Wymaga to jakiś specjalnych modyfikacji kompa? Chciałbym żeby pokazywało spalanie itd? Jest to do zrobienia? Jaki koszt?

a i jeszcze jedno, licznik od A6 pasuje do A4? Czy mogę wstawić licznik, który ma dodatkowo, poza temp chłodnicy i poziomem benzyny, tmp oleju doładowania? Będą one działały?

Jestem zielony w tym temacie więc proszę powiedzcie czy jest możliwość wstawienia sobie FIS'a.

taki chyba będzie pasował... .

allegro.pl/item104631403_licznik_zegary_audi_a4_a6_2_8_z_fisem_100_sprawne.html

Parametry na liczniku te same jak mam teraz, czyli obroty do 8 tys i prędkość do 260. Działałby ten FIS u mnie?

aaa no i czy będzie mi wskazywał stan przejechanych kilometrów z mojego samochodu? Czy to jakoś zapisane jest w liczniku z samochodu z którego pochodzi i nie da się nic z tym zrobić?

Opublikowano

Musisz kupić nowe zegary z FISem i manetke od wycieraczek z przyciskiem do zmiany funkcji fisu i do resetowania danych.

Licznik od A6 nie pasuje do A4

Możesz wstawić licznik z dodatkowymi wskaźnikami i jak podlączysz czujniki to będą działały

Stam kilometrów da się ustawić jaki będziesz chciał :wink:

Opublikowano

powiedz mi jeszcze prosze czy kupić tą wersję z FIS'em pełnym czy takim 1/2? Mogą być używane zegary czy nowe koniecznie? Tak patrzę na allegro to nie ma kurcze zegarów z FISem do A4... . Wiesz jaki byłby koszt takiego zegara z tą manetką?

Pozdrawiam i z góry dzięki za info.

Opublikowano

Zegary z FISem to zegarym z tym dużym wyświetlaczem i takie kupuj.Jak najbardziej mogą być używane.Co do ceny to wszystko zależy od stanu.

:arrow: http://allegro.pl/item104631403_licznik_zegary_audi_a4_a6_2_8_z_fisem_100_sprawne.html

Opublikowano
Licznik od A6 nie pasuje do A4

ten licznik do którego wkleiłeś link jest też do A6, więc jak to jest? Będzie działał?

[ Dodano: 2006-05-17, 10:50 ]

acha i jak to jest z zamontowanie? Zrobią mi to bez problemu w każdym warsztacie? Manetka wejdzie mi bez problemu, jest dla niej miejsce? Koszt takiej manetki nawet nowej myślę, że 100 zł nie powinien przekroczyć.

Opublikowano

Cholera faktycznie chyba od A6 jest taki sam jak od A4.

Miejsce na manetke jest , bo to jest ta manetka od wycieraczek , tylko z dodatkowymi przyciskami.W każdym warsztacie to Ci tego nie zrobią , trzeba się troche znać :wink:

Nie wiem jak z ceną manetki , ale do B6 taka nowa manetka kosztuje 350zł :lol: Na ebayu są natomiast po 20euro :wink:

Opublikowano

acha, ok wielkie dzięki za info. Kurcze ta manetka może wyjść drożej niż całe zegary :wink:

PS

Jak jest manetka po niemiecku/angielsku :D? Poszukam sobie na ebayu, znajomy ma tam konto to sobie sprowadzę najwyżej.

Opublikowano
Jak jest manetka po niemiecku/angielsku :D? .

Schalter :wink:

Opublikowano

a jeszcze jedno pytanie. Podłączę sobie tego FIS'a co nie i co to będzie mi wyświetlało? Spalanie, jakieś błędy itd? Tak jakby był fabrycznie zamontowany? Czy będzie jakiś dosyć okrojony?

Opublikowano

Od A6 od 98 roku zegary pasują do A4 B5

Opublikowano
acha i jak to jest z zamontowanie? Zrobią mi to bez problemu w każdym warsztacie? .

Jeżeli masz cierpliwość, to poczytaj sobie tutaj:

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=6294&postdays=0&postorder=asc&start=0

Opisane jest zakładanie takich zegarów do Audi 80 B4.

Jeżeli masz mniej cierpliwości, to skontaktuj sie bezposrednio z kolegami, którzy to robili (a są z Twoich stron).

Pzdr,

M

Opublikowano

moze mi ktos sprawdzic w Etce nr manetki od wycieraczek z przyciskiem do zmiany funkcji fisu i do resetowania danych od A4 TDI 1999-2000 rok ... zdechła mi ETKA ... :neutral:

Opublikowano
moze mi ktos sprawdzic w Etce nr manetki od wycieraczek z przyciskiem do zmiany funkcji fisu i do resetowania danych od A4 TDI 1999-2000 rok ... zdechła mi ETKA ... :neutral:
8D9 953 503 D
Opublikowano
moze mi ktos sprawdzic w Etce nr manetki od wycieraczek z przyciskiem do zmiany funkcji fisu i do resetowania danych od A4 TDI 1999-2000 rok ... zdechła mi ETKA ... :neutral:
8D9 953 503 D

dzieki .... a do A6 jest taka sama ???

mozesz sprawdzic

Opublikowano

WIELKIE DZIEKI :!:

Opublikowano
moze mi ktos sprawdzic w Etce nr manetki od wycieraczek z przyciskiem do zmiany funkcji fisu i do resetowania danych od A4 TDI 1999-2000 rok ... zdechła mi ETKA ... :neutral:
8D9 953 503 D

Cena w ASO 377zl :wink:

Opublikowano
moze mi ktos sprawdzic w Etce nr manetki od wycieraczek z przyciskiem do zmiany funkcji fisu i do resetowania danych od A4 TDI 1999-2000 rok ... zdechła mi ETKA ... :neutral:
8D9 953 503 D

Cena w ASO 377zl :wink:

bede szukal na rynku wtórnym .... :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.