Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Olej w rurze dolotu intercoolera


marcin9680

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie , mam pytanko a mianowicie czy w roze dolotowej do intercoolera ma prawo znajdowac sie olej?? Jednak ze nie zauwazylem jakich kolwiek nie pokojacych sygnalow ze strony turbiny , dziwne dzwieki , spadek mocy itp. Autko zbiera sie bardzo dobrze bez zadnych zarzutow , jednak zauwazylem lekki wyciek olej w miejscu laczenia sie odcinkow rury dolotowej intercoolera ktora laczy sie z turbina.

Bardzo prosze o pomoc i podpowiedzi.

Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie , mam pytanko a mianowicie czy w roze dolotowej do intercoolera ma prawo znajdowac sie olej?? Jednak ze nie zauwazylem jakich kolwiek nie pokojacych sygnalow ze strony turbiny , dziwne dzwieki , spadek mocy itp. Autko zbiera sie bardzo dobrze bez zadnych zarzutow , jednak zauwazylem lekki wyciek olej w miejscu laczenia sie odcinkow rury dolotowej intercoolera ktora laczy sie z turbina.

Bardzo prosze o pomoc i podpowiedzi.

Z gory dziekuje i pozdrawiam.

zawsze sa tam opary oleju to nic złego :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest olej i to normalne. A tak na marginesie jeszcze mam pytanie: czyścił ktoś IC po przebiegu 200Kkm.??? Mam ochotę to zrobić bo pewnie syfków tam będzie. Da się go wyjąć bez demontażu zderzaka? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest olej i to normalne. A tak na marginesie jeszcze mam pytanie: czyścił ktoś IC po przebiegu 200Kkm.??? Mam ochotę to zrobić bo pewnie syfków tam będzie. Da się go wyjąć bez demontażu zderzaka? :naughty:

wyczyść koniecznie...czysciłem juz intercoolery u Lukaszar czy Horneta i bardzo poprawiła się temperatura w dolocie....z 53 stopni spadła do 42 po wyczyszczeniu także warto zrobić :good: Niestety najlepiej ze zdjęciem zderzaka....ze zderzakiem najprawdopodobniej go poszarpiesz :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlacze sie i mam pytanko czym czyscic ICka preparatami w stylu BREMSEN(zmywacz uniwersalny) WURTHa? czy moze czyms innym?

PB95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej w IC normlane, a przeczyścić skoro warto to moze i ja sie za to wezme skoro temp spada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...