Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] E32 B5 E38 :)


Gość jaarek_dpl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jaarek_dpl

Witam, chcialbym zaprezentowac wam moje poprzednie 3 (niestety nie wszystkie bo nie mam fotek reszty) autka :D

na samym poczatku byl Fiat Regata sedanik z 1983 rok :D diesel power ;) niestety brak fotek na aktualnym kompie :(

nastepnie Nissan Primera P10 2.0 D 1994 rok rowniez sedanik :) srebrna strzala na 14" alu czarne szybki + jakies audio ;) fajne oszczedne autko polecam :D

kolejne cztery kolka to BMW E32 z silniczkiem 3.0 V8 w manualu z 1994 roku :) alu 17" , xenonik i male audio jak zawsze ;) strumienica i jakis stozek :) gdy ją kupowalem to ... a zreszta zobaczcie sami ;) pierwsze foto :D pozniej juz bylo tylko lepiej ;)

dsc00402ut8sl1.th.jpg

na tej focie w oddali nastepny zakup ;)

image2cq5.th.jpg

a tu przed sprzedaza :P

image105uq1.th.jpg

nastepnie juz calkowicie seryjny i taki zostal do konca Passat B5 TDI :) 1997 rok , 90 KM , klimatyzacja , pelna elektryka i styka :)

p1010937su0.th.jpg

pozniej znow BMW lecz E38 1995 rok 4.0 V8 automat , alu 16" , xenon , przyciemnione szybki itd :)

20080901582we7.th.jpg

20080919628xw8.th.jpg

a teraz nastala kolej na :audi::a4fan: 1.9 TDI AFN AVANT i poki co jezdzi mi sie super :D pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaarek_dpl

hm :) mocy zdecydowanie mniej ale nie zawsze czlowiek wykorzystywal wszystkie konie aczkowiek sie zdarzalo :evil: buma przy spokojniej jezdzie 110 - 130 palila 13 - 15 takze teraz sie ciesze z elastycznosci i spalania :audi::rolleyes: pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaarek_dpl

a skad takie porownanie ? :) pojezdzij troche E38 to zobaczysz ze roznica tylko w mocy i praktycznie nic poza tym ... wykonanie obu aut w srodku solidne a ze potrzebuje kombi to zmiana tylko na + :gwizdanie: pozdrawiam :hi: gorzej jakby sie cos sypnelo w bumie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może na 4.0 w benzynie ciężko naciułać dukatów, ale moim zdaniem 730 lub 735 można spokojnie utrzymać.

jaarek_dpl E38 zrobiłem bardzo dużo kilometrów zarówno 740 (4.4) i 740d - moim zdaniem nie ma porównania do A4.

A4 jest w tej samej klasie co BMW3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaarek_dpl

740 , 735 , 730 to wszystko V8 i uwierz mi ze pala tyle samo :) bo mialem i 3.0 i 4.0 V-ke :) zalezy na co patrzec w porownaniu , wiadomo mniejsza itd ale utrzymanie niebo a ziemia a nie od dzis wiemy iz jest kryzys :wallbash: i musiala ode mnie odejsc :embarrassed: a mi poprostu juz nie bylo potrzebne takie auto a ze trafila sie okazja :) pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...