Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Woda w drugim rzędzie siedzeń i mokra podsufitka


a4bartek

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy ma problem z woda we wnętrzu, na początku woda była z tylu za pasażerem pod dywanikiem,  wyczyszczone zostały  w miedzy czasie odpływy pod akumulatorem, z tylu siedzenia,  gąbka zostały wyjęte do blachy , dzis patrzymy a tutaj oparcie za kierowcą na dole wilgotne, podsufitka za kierowca cala mokra od samych drzwi prawie do środka, z prawej mniej ale tez wilgotno, 

Antena nie przecieka bo pod nią z tylu sucho,  auto ma szyberdach, jak idą kanaliki odpływowe bo przód suchy, bagażnik to samo tylko rząd drugich siedzeń i podsufitka nad nimi gnój :(  

 

Jedyne co mi przychodzi do głowy to uszczelka od relingow albo odpływy od szyberdachu, da rade to sprawdzic jakos bez zdejmowania podsufitki??

Edytowane przez a4bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpływy od szyberdachu prowadzą do przednich drzwi. Otwórz szyberdach, i masz tam takie dziurki z lewej i prawej strony. Lej w nie małym strumieniem wody, a druga osoba niech patrzy czy z przodu, jak otworzysz drzwi (są takie wężyki) leci woda. A z tą wodą z tyłu pod nogami pasażera sobie poradziliście?

Edytowane przez SzeFFo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SzeFFo napisał:

Odpływy od szyberdachu prowadzą do przednich drzwi. Otwórz szyberdach, i masz tam takie dziurki z lewej i prawej strony. Lej w nie małym strumieniem wody, a druga osoba niech patrzy czy z przodu, jak otworzysz drzwi (są takie wężyki) leci woda. A z tą wodą z tyłu pod nogami pasażera sobie poradziliście?

Jesli odpływy od szyberdachu idą tylko do przednich drzwi to nie może byc to bo podsufitka z przodu jest sucha , mokra jest tylko w tych miejscach, zdjęcia z neta. Cala ta półokrągła uszczelka jakby co styka sie z drzwiami  na gorze jest mokra i az z niej kapie. Środek cały czas schnie, niestety aura nie sprzyja

audi_a4_b5_wymiana-podsufitki-na-czarna-z-audi-s4-27.jpg

90516b474b18ab488f0bf82709a4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SzeFFo napisał:

Moim zdaniem uszczelka, bo co tam innego mogłoby się dziać?

No własnie nie mam pomysłu,  drzwi idealnie przylegają, nie ma szpar, do tego taki pech ze z dwóch stron uszczelka nagle przecieka?  Wcześniej nic takiego sie nie działo, zaczęło sie od stojącej wody za siedzeniem pasażera, pozniej byly czyszczone odpływy pod aku i rozebranie środka, auto stało pare dni i sie suszyło na podwórko ,dzis zaglądamy a tam podsufitka w tych miejscach mokra, oparcie na dole z tylu mokre, :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, a4bartek napisał:

No własnie nie mam pomysłu,  drzwi idealnie przylegają, nie ma szpar, do tego taki pech ze z dwóch stron uszczelka nagle przecieka?  Wcześniej nic takiego sie nie działo, zaczęło sie od stojącej wody za siedzeniem pasażera, pozniej byly czyszczone odpływy pod aku i rozebranie środka, auto stało pare dni i sie suszyło na podwórko ,dzis zaglądamy a tam podsufitka w tych miejscach mokra, oparcie na dole z tylu mokre, :(

Też dziwne, że z dwóch stron. Nie mam pomysłu co tam może się dziać, może inni mieli podobne problemy. Ja miałem problem z wodą, ale z przodu, pod nogami kierowcy. Też trochę walczyłem z tym, ale jakoś się udało, póki co parę miesięcy mam już spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie... jedynym wyjściem to zdjęcie podusfitki i ktoś z zewnątrz musi ostro lać miejsca gdzie jest podejrzenie nieszczelności.
Jeśli Avanti to jeszcze zostaje nieszczelność relingów ale to dopiero po zdjęciu podsufitki.

Wysłane z OP3T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , jak kleiłem podsufitkę też zauważyłem że odpływy idą także z tyłu, szkoda że nie zobaczyłem tematu wcześniej, chętnie bym pomógł :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...