Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przed zimą kupiłem felgi do mojego Audi.

Co o nich myślicie :question:

felga.jpg

audi.jpg

Opublikowano

jak dlamnie to przymałe :biggrin:

Opublikowano

Ładne a jaki to rozmiar i jakie kapcie założyłeś?

jak dlamnie to przymałe :biggrin:

To fakt, kto widział ten wie o co chodzi :twisted:

Opublikowano
  • Autor

Są to 16" felgi a opony na nich to 205/55 (kupiłem z rantem bo myśle że do alusów ten rant jest potrzebny)

Wcześniej przez miesiąc jeździłem na (225/50 na tylnej osi) a (215/55 na przedniej osi) bo z takimi oponami je kupiłem.

Dobrze się trzymała drogi ale miała chyba troche za ciężko.

Opublikowano
kupiłem z rantem bo myśle że do alusów ten rant jest potrzebny

Rant na oponie to podstawa

Opublikowano
Rant na oponie to podstawa

Jak kto woli... :lol: ale zawsze mniejsze ryzyko uszkodzenia felgi w przeciwienstwie do felgi ktora nie posiada takowego :wink:

Opublikowano

Wzór - nie w moim guście

Opublikowano
Wzór - nie w moim guście

dla mnie też nie teges

Opublikowano
Rant na oponie to podstawa

Byłem w zakładzie wulkanizacji i nie mieli opon z rantem. Ktoś wie jakiej firmy opony mają rant :question:

Opublikowano
Ktoś wie jakiej firmy opony mają rant

Duże rozmiary mają standardowo ranty, mniejsze rozmiary jak np 15" mogą nie miec rantów

Opublikowano

dokladnie spedyt niski profil ma w wiekszosci rancik

Opublikowano

Tak jak pisza koledzy powyzej rancik tylko znajduje sie wiekszych rozmiarkach :wink:

Opublikowano

Nieprawda że rant na gumie występuje tylko w niskim profilu lub większej średnicy.

Akurat muszę kupić nowe oponki i wynalazłem Kleber Dynaxer HP2 cena powyżej 200 zł/szt a z tańszych to Dayton D210. Przymierzam się raczej do tych pierwszych.

Opublikowano

no ale tu nikt nie napisal ze duzy profil nie ma rantu tylko ze wystepuje czesciej a to roznica :wink:

Opublikowano

No w sumie tak, napisałem koledze Slawek66 jakie 15 mają takowy rancik ;-)

Opublikowano
  • Autor

A może ktoś mi powie gdzie w okolicach łodzi moge kupić pierścienie centrujące do tych moich fel :question:

I czy lepiej plastikowe czy aluminiowe :question:

Opublikowano
czy lepiej plastikowe czy aluminiowe :question:

Nie ma znaczenia :cool:

Opublikowano
Nie ma znaczenia :cool:

Jakies musi miec jezeli sa plastiki i aluminki :lol:

Opublikowano
Jakies musi miec jezeli sa plastiki i aluminki

Tylko taki że ą z innych materiałów zrobione, tak już sobie produkują jedni takie drudzy inne

Nie ma wpływu na bezpieczeństwo :exclaim:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.