Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wariuje centralny zamek i światła awaryjne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich na tym forum.

Mam problem z moją A4 B6 1.8T BFB.

Podczas jazdy słychać zamykanie centralnego zamka w tylnych drzwiach. Wynikiem tego jest zapalenie się całego oświetlenia wewnątrz auta oraz zapalają się i mrugają światła awaryjne. Muszę wyłączyć awaryjne ręcznie i po jakimś czasie znów to samo. Zamykając samochód z pilota oświetlenie nie gaśnie, dopiero gdy zamknę auto mechanicznie z kluczyka...

Czy to będzie wina modułu komfortu??

Opublikowano

Sprawdź czy nie zalało MK ?

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzałem, moduł jest suchy i wszystko wokół niego też...

Opublikowano

To, ze jest suchu jeszcze nic nie znaczy. Moze poprostu jego czas minal. Zobacz jaki masz nr i popros kogos kto ma taki sam o przepiecie do Ciebie.

Mialem kiedys b6 z takimi objawami i modul byl suchy, kupilem drugi i jak reka odjal.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Kupiłem drugi moduł o takim samym oznaczeniu, niestety dalej to samo...

Ciekawi mnie to, że jak wyjmę bezpiecznik od modułu komfortu(24) to mogę jeździć cały czas i nic takiego się nie dzieję... Co prawda nie działają mi niektóre funkcję, takie jak el.szyby, klapa bagażnika i automatyczne oświetlenie po otwarciu drzwi, ale podczas jazdy nie slychać cyknięcia centralki i niezapalają się awaryjne...

Wyjmowałem bezpiecznik 38 od centralnego zamka ale dalej to samo...

Nie wiem, co mógłbym jeszcze zrobić...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 17.11.2017 o 19:50, michal_w93 napisał:

Kupiłem drugi moduł o takim samym oznaczeniu, niestety dalej to samo...

Ciekawi mnie to, że jak wyjmę bezpiecznik od modułu komfortu(24) to mogę jeździć cały czas i nic takiego się nie dzieję... Co prawda nie działają mi niektóre funkcję, takie jak el.szyby, klapa bagażnika i automatyczne oświetlenie po otwarciu drzwi, ale podczas jazdy nie slychać cyknięcia centralki i niezapalają się awaryjne...

Wyjmowałem bezpiecznik 38 od centralnego zamka ale dalej to samo...

Nie wiem, co mógłbym jeszcze zrobić...

I jak Michał - uporałeś się z tym? mam podobne objawy. Samochód stał nie używany i po rozładowaniu się akumulatora zaczęły się cyrki;/

Opublikowano
  • Autor

Wygląda na to ze uporalem się, chociaż musze jeszcze trochę km przejechać żeby się upewnić.

Okazalo się ze któryś sensor zderzeniowy zaczął wariowac. Co ciekawe przy włączaniu zapłonu zamiast kontrolka od air bag palić się i po chwili gasnąć, to mrugala i dopiero gasla. Trzeba było wprowadzić nowy program do.modułu komfortu i póki co jest dobrze. Zobaczymy jak długo 

Opublikowano

Miałem podobny problem, pozostała mi wymiana sensorów. Myślę,  że któryś powodował zwarcie i stąd te cyrki. 

Opublikowano
W dniu 3.12.2017 o 20:38, michal_w93 napisał:

Trzeba było wprowadzić nowy program do.modułu komfortu

co to znaczy wprowadzić nowy program do MK???

moduł MK chyba nie ma takich możliwości, bo jeśliby miał, to można byłoby każdy moduł programować z wersji low na high

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.