Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nie działa centralny zamek z pilota


dorotka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie jestem posiadaczką od dwóch dni Audi a4 b7 i mam problem moze jakiś uczciwy Pan byłby wstanie mi pomóc problem polega na tym ze kupując ałto w komisie Pan powiedział ze pilot nie działa bo słaba bateria bateryjkę wymieniłam i niestety pilotem nie można otworzyć drzwi z kluczyka tylko otwieram ,czy ktoś doradzi mi co mam zrobić? Dorota

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. - temat przeniesiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciśnij i trzymaj np przycisk otwierania samochodu, cały czas trzymając przycisk wsadź i przekręć za zapłon, puść przycisk po ok 10 sek i wyjmij kluczyk.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, JawoR36 napisał:

Wciśnij i trzymaj np przycisk otwierania samochodu, cały czas trzymając przycisk wsadź i przekręć za zapłon, puść przycisk po ok 10 sek i wyjmij kluczyk.

dziekuje za odpowiedz ide sprawdzic:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypadałoby sprawdzić, czy posiadany klucz jest rozpoznawany przez moduł komfortu, tzn. należy podłączyć auto do komputera i to zbadać. Bez tego raczej nic więcej nie wymyślisz, jeżeli opisywana wyżej przez kolegę JawoR36 procedura nie pomaga. 

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lukasz_mk2 napisał:

wypadałoby sprawdzić, czy posiadany klucz jest rozpoznawany przez moduł komfortu, tzn. należy podłączyć auto do komputera i to zbadać. Bez tego raczej nic więcej nie wymyślisz, jeżeli opisywana wyżej przez kolegę JawoR36 procedura nie pomaga. 

myslałam ze sama sobie poradzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, poradzisz sobie, zapinasz VAG'a, sprawdzasz w blokach kontakt modułu z kluczykiem, możesz go np jeszcze raz spróbować przypisać i włala :grin: A tak poważnie, to zostaw to fachowcom :wink:

A i jeszcze jedno, jak naciskasz jakiś przycisk na kluczyku to mruga czerwona lampka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, JawoR36 napisał:

Nie no, poradzisz sobie, zapinasz VAG'a, sprawdzasz w blokach kontakt modułu z kluczykiem, możesz go np jeszcze raz spróbować przypisać i włala :grin: A tak poważnie, to zostaw to fachowcom :wink:

A i jeszcze jedno, jak naciskasz jakiś przycisk na kluczyku to mruga czerwona lampka?

tak mruga.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz w dziale spoty łódzkie: 

https://a4-klub.pl/topic/13792-spociki-%C5%82%C3%B3dzkie/

Na pewno ludzie z twojego miasta Ci w tym pomogą, bo to jest kwestia 5min przy komputerze. Albo po prostu zgłoś się do elektronika samochodowego.

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie podepnę się do tematu mam taki problem z kluczykiem że zaprogramuje go przez wsadzenie do stacyjki wszystko działa a po np 1 dniu jakby znów się od programował może ktoś wie o co chodzi dziękuje z góry za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...