Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Koła 20" do S4 b5


Nikolas4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowym użytkownikiem ale mogę się wypowiedzieć w sprawie 19" .Mam takie koła z oponkami 235/35/19 i twarde zawieszenie - daję rade

tylko trzeba pamiętać o drogach i bardzo uważać .Jeżeli ktoś na życzenie mogę przesłać fotki.

Pozdrawiam

Frymek :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dokladnie o jakie

ja do niego napisalem to po prostu mi napisal ze trzeba cos tam u niego bylo poprzerabiac

wiec wtedy zrezygnowalem i zsotalem przy starej dobrej malej 19" :)[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 15:52_________________________________________________i jak ? dowiedziales sie cos ?

Pewnie nadkola z RS4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakie przerobki chodzi?

Widać na zdjęciach że nadkola są poszerzane. A i opis też jest jakie przeróbki przeszło.

Nie widze żadnych przeróbek na zdjęciach - wszystkie passaty B5 mają takie same nadkola jak u niego....

http://katalog-samochodow.pl/img/volkswagen-passat-iv-variant-1-9-tdi-96kw-6.jpg

Generalnie - jeżeli bym miał coś pokombinować z plastikami w nadkolu to żaden problem - więc zależy co trzeba przerabiać...bo jeżeli nadkola, no to też zrezygnuje - jednak nie sądze że on ruszał nadkola...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakie przerobki chodzi?

Widać na zdjęciach że nadkola są poszerzane. A i opis też jest jakie przeróbki przeszło.

Nie widze żadnych przeróbek na zdjęciach - wszystkie passaty B5 mają takie same nadkola jak u niego....

http://katalog-samochodow.pl/img/volkswagen-passat-iv-variant-1-9-tdi-96kw-6.jpg

Generalnie - jeżeli bym miał coś pokombinować z plastikami w nadkolu to żaden problem - więc zależy co trzeba przerabiać...bo jeżeli nadkola, no to też zrezygnuje - jednak nie sądze że on ruszał nadkola...

Ale to chodzi o tą A4 co w linku podał Nowak_zg a nie o Passata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, chodzi mi o A4, Passaty mnie nie interesują :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem od niego info : ..... "alby weszły do pańskiego auta musi pan zakręcic wpierw dystanse które sa w komplecie tak jak w moim pasacie nic paza tym....." więc już sam nie wiem...

nie wiem dokladnie o jakie

ja do niego napisalem to po prostu mi napisal ze trzeba cos tam u niego bylo poprzerabiac

wiec wtedy zrezygnowalem i zsotalem przy starej dobrej malej 19" :)[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 15:52_________________________________________________i jak ? dowiedziales sie cos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest od wewnętrznej strony. A od zewnątrz trzeba sprawdzić czy i ile będą wystawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...